ועדת הכשירות אישרה: שינו זוארץ יכול להתמנות ליו"ר ההתאחדות לכדורגל

מועמדותו לתפקיד אושרה לאחר ביטול סעיף הזיקה בתקנון, שמנע ממנו לרוץ לתפקיד. לאחר השינוי התכנסה הוועדה מחדש ומצאה שהוא כשיר לשמש כיו"ר, והמינוי יהפוך רשמי בכינוס הבא של האסיפה הכללית

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שינו זוארץ, הוסרו כל המכשולים בדרך למינויו ליו"ר ההתאחדות
שינו זוארץ, הוסרו כל המכשולים בדרך למינויו ליו"ר ההתאחדותצילום: זאב שטרן

שינו זוארץ קיבל היום (שלישי) את אישור ועדת הכשירות של ההתאחדות לכדורגל, שקבעה כי על פי התקנון המעודכן הוא מקיים את התנאים וכשיר לשמש כיו"ר ההתאחדות. בכינוס הבא של האסיפה הכללית, שייערך ב-4.10, צפוי זוארץ להתמנות לתפקיד באופן רשמי.

מועמדותו של זוארץ נפסלה תחילה בשל סעיף הזיקה לחלק מהקבוצות מאחר ששימש בעונה שעברה כספונסר של מכבי פתח תקוה מליגת העל והפועל מרמורק מהלאומית. בעקבות הפסיקה, החליטו פה אחד בהתאחדות לכדורגל לשנות את התקנון ולבטל את סעיף הזיקה. 

בהתאחדות השאירו את סעיף ניגוד העניינים והאריכו את מועד הגשת המועמדות לתפקיד היו"ר. זוארץ התייצב שוב בפני הוועדה והצהיר כי אינו מצוי בניגוד עניינים, וכי אם יווצר חשש לכך בעתיד, יפעל על פי הנחיות היועץ המשפטי של ההתאחדות. 

"לאחר שבחנו את המסמכים והראיות, התרשמנו מהמועמד שהופיע בפנינו ושמענו את הסקירה של היועץ המשפטי לגבי הליך שינוי התקנון, הגענו למסקנה כי המועמד מקיים את התנאים הקבועים בתקנון הנוכחי והוא כשיר לשמש כיו"ר ההתאחדות לכדורגל", נכתב בהחלטת הוועדה. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ