נאום הזעם של אופירה אסייג ברדיו הגיע עד לרשות השנייה. האזינו

כ-60 תלונות הוגשו לרשות השנייה נגד אסייג שביקשה לשוחח לכאורה עם הבעלים של הפועל רעננה, אשר אלון, בתוכניתה המשותפת עם איל ברקוביץ' ברדיו 102FM, אך למעשה השתלחה בו במשך שתי דקות עד שלבסוף דרשה להורידו מהקו

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אופירה אסייג. לא חיכתה לתשובה
אופירה אסייג. לא חיכתה לתשובהצילום: צילום: דניאל אלסט

כ-60 תלונות הוגשו לרשות השנייה בעקבות התכנית אתמול (שני) של אופירה אסייג ואיל ברקוביץ' ברדיו תל אביב 102FM. במהלך השידור ביקשה אסייג לשוחח עם הבעלים של הפועל רעננה, אשר אלון, אך לאחר כשתי דקות של השתלחויות חד צדדיות, ללא מתן אפשרות לאלון לענות, דרשה אופירה להוריד אותו מהקו. 

"ממתי אתה מלכלך על אנשים בפומבי, ועוד על קולגות כמו אלי טביב", פתחה אסייג את דבריה בעקבות ביקורת שהשמיע אלון, "בשיא הבלגן שלו אתה מוסיף עוד שמן למדורה. הסגנון שלך הוא קלאסה. איזו קלאסה, איזה סטייל". במהרה הטונים עלו ואסייג צעקה: "אתה לא מתבייש? אתה מסית ואתה 'חממן', תתבייש לך ותעוף מהשידור שלי". 

אופירה אסייג תוקפת את אשר אלון

0:00
-- : --

"הגברת אסייג חצתה קו אדום בשידור", נכתב בתגובת הפועל רעננה, "היא הפכה את תוכניתה ברדיו תל אביב ואת גלי האתר של הציבור לרכושה הפרטי. את האובייקטיביות העיתונאית היא איבדה מזמן".

"השידור הוכיח שגם אתיקה עיתונאית והגינות בסיסית הן ממנה והלאה", הוסיפו ברעננה, "ההשתלחות המכוערת, ההתנהלות המבזה והבהמיות הן תעודת עניות לרדיו הישראלי ולספורט הישראלי, והן בעיקר עדות לאובדן העשתונות ואובדן הדרך של אסייג, ששכחה כנראה שיש לה מחויבות גם לציבור ולא רק לחוג חבריה הקרובים. בושה". 

תגובת הרשות השנייה ותגובת רדיו תל אביב 102FM תובא לכשתתקבל.

סייע בהכנת הכתבה: איתי שטרן. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ