אשר אלון עולה להתקפה: "להפקיע לצמיתות את בית"ר ירושלים מידי אלי טביב"

בעלי הפועל רעננה שלח מכתב להתאחדות לכדורגל ולמינהלת הליגות, בו דרש "לחקור את מעלליו" של בעלי בית"ר ירושלים

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אל טביב
אור בוקר
אור בוקר

המערכה בין בעלי הפועל רעננה אשר אלון לבעלי בית"ר ירושלים אלי טביב ממשיכה להתחמם. הבוקר (שני) פנה אלון בכתב לממלא מקום יו"ר ההתאחדות לכדורגל, תמיר גילת, כמו גם  ליו"ר מינהלת הליגות ארז כלפון, בדרישה להפקיע לאלתר ולצמיתות את הקבוצה מידי טביב.

"מזה מספר שנים אנחנו עדים לתופעה מוזרה שאדם אחד, מר אלי טביב, מרסק קבוצות כדורגל בליגת העל ותוך כדי כך רומס כל מה שעומד בדרכו - נהלים, חוקים, תקנות - והופך את הכדורגל הישראלי לחוכא ואיטלולא בכל רחבי המדינה", כתב אלון, "במשך כל אותן שנים ההתאחדות והמינהלת עומדות וצופות מהצד וכמעט נמנעות מלעשות כל פעולה".

אופירה אסייג תוקפת את אשר אלון

0:00
-- : --

בהמשך מוסיף אלון כי "אני פונה אליכם בדרישה חד משמעית להפעיל את היועצים המשפטיים ולהתחיל באופן מיידי לבדוק, לבחון ולחקור את מעלליו והתנהלותו של מר טביב לכל אורך הדרך - במיוחד את הפרתו בכל מה שקשור לשלילת זכויות הניהול מידיו... ולאלתר להפקיע לצמיתות את קבוצת בית"ר ירושלים מידיו של מר אלי טביב ולחסוך מאיתנו את ההמתנה הבלתי נסבלת לגחמותיו בנוגע למכירת הקבוצה, ובאופן זה גם למנוע את פירוקה של בית"ר ירושלים".

בשבוע שעבר כינה אלון את טביב "מי הביבים" של הכדורגל הישראלי, דבר שהוביל להתקפה רדיופונית בשידור חי מצד העיתונאית אופירה אסייג המקורבת לטביב. אמש הפגינו מאות אוהדי בית"ר מול ביתה של אסייג וכן מול בתיהם של טביב ובתו ליהי, וקראו לבעלים למכור מיידית את הקבוצה.   

אוהדי בית"ר מפגינים, אתמול

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ