ליגת העל תיקרא על שם מסעדת "ג'פניקה", השייכת לבעלי בני יהודה

דירקטוריון המנהלת חתם על הסכם חסות לשנתיים עם חברת המסעדות בבעלותו של ברק אברמוב, שתחליף את "ווינר" כנותנת החסות הראשית. המנהלת תחלק תווי ארוחות בג'פניקה ל"אוהדים שיבצעו פעולות למען מיגור האלימות והגזענות במגרשים"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ברק אברמוב. שמו של בעלי ג'פניקה ובני יהודה לא מוזכר בהודעה
אור בוקר
אור בוקר

להתראות "ליגת ווינר", שלום "ליגת ג'פניקה": מנהלת הליגות בכדורגל חתמה היום (חמישי), יומיים לפני פתיחת עונת הכדורגל, על הסכם חסות לשנתיים על סך 8 מיליון שקלים עם רשת המסעדות ג'פניקה. הרשת שייכת לבעלי בני יהודה ברק אבמרוב, אם כי בהודעת המנהלת הוא אינו מוזכר כלל.

על פי הודעת ההתאחדות, ההסכם כולל אופציה לשנה ג', ומעגן את ג'פניקה כנותנת החסות הראשית לליגה. הלוגו של ג'פניקה יופיע בפרסומים הרשמיים של המנהלת, ישולב בלוגו ליגת העל, בשידורי הטלוויזיה בטקסי הפתיחה של המשחקים ובטקס שחקן החודש. המנהלת גם החליטה לחלק תווי ארוחות בג'פניקה לאוהדים שיבצעו פעולות למען "מיגור האלימות והגזענות במגרשי הכדורגל".

"אנו מודים להנהלת רשת ג'פניקה, שהביעה אמון בכדורגל הישראלי ונכנסה להסכם חסות עם מנהלת הליגות", אמר יו"ר המנהלת ארז כלפון, "אין לי כל ספק כי שיתוף הפעולה האסטרטגי בין רשת מסעדות ג'פניקה למנהלת הליגות, יועיל ויקדם הן את הרשת והן את הכדורגל הישראלי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ