רן שמעוני
רן שמעוני

יותר משלוש שנים לאחר שהצטרף לרשימת הבית היהודי לבחירות לכנסת ה-15 כמשוריין של נפתלי בנט, אך התחרט לאחר מספר ימים, אלי אוחנה חוזר למגרש הפוליטי - הפעם בעיריית ירושלים. יו"ר בית"ר ירושלים וכוכב העבר יצטרף לרשימת "ירושלים תצליח" של המועמד הבכיר לראשות העיר, זאב אלקין.

"בעיניי הוא (אלקין) בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות", אמר אוחנה בהודעת ההצטרפות לצדו של אלקין, " אין לי ספק שעם הניסיון הכל כך גדול שלו כחבר כנסת, כשר בממשלה וכחבר קבינט, הוא מכיר את כל המורכבות של ירושלים. ואין לי ספק שהוא האיש שיכול להוביל את העיר לעשור ואולי ל-20 שנים הבאות דווקא בגלל המורכבות שלה - יהודים, ערבים, דתיים ועוני".

אוחנה, שצפוי להישאר בתפקידו, חזר לבית"ר ירושלים במאי 2017 כמחזיק זכויות הניהול מטעם בעלי הקבוצה דאז, אלי טביב, שנחשב למקורבו. לאורך התקופה היחסים בין השניים עלו על שרטון, כשבמקביל נפתחה חזית פומבית בין טביב לניר ברקת, שאף קרא לספונסרים שלא לתמוך במועדון כל עוד הוא בבעלות טביב.

אלקין זוכה לתמיכה של ברקת מימיו הראשונים של קמפיין הבחירות ולא מן הנמנע, אם כן, שהמהלך האחרון נועד לשקם את היחסים בין הצדדים. יש לציין כי ברקת מצוי ביחסים קרובים גם עם משה חוגג, בעלי בית"ר הטרי, ששימש בעברו ספונסר להפועל באר שבע - שנמצאת בבעלותה של גיסתו ראש העיר היוצא, אלונה ברקת.

בענייני בית"ר ירושלים, הקפטן לשעבר עמית בן שושן (33) מונה למנהל הקבוצה. "כחלק מהשינויים העוברים על המועדון אנו מוצאים בשילובם של שחקני העבר בתוך המועדון נדבך חשוב", נמסר בהודעה הרשמית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ