עירד צפריר - צרובה
עירד צפריר

מואנס דאבור הצטרף היום לאימוני נבחרת ישראל באיחור של יום, בשל מות דודו. החלוץ מיועד לפתוח בהרכב במשחק בליגת האומות מול סקוטלנד ביום חמישי.

בשיחה עם התקשורת ביקש החלוץ קודם להעביר מסר לאוהדים, אשר לפי קצב מכירת הכרטיסים לא ימלאו יותר משליש מאיצטדיון סמי עופר. "אני יודע כמה קשה להם והם מאוכזבים מאיתנו. אני מקווה שהם יבואו וידחפו אותנו", אמר דאבור.

השחקן, אשר עושה חיל ברד בול זלצבורג, מודע לציפיות הגבוהות: "אני גם מצפה מעצמי להביא את הכושר הטוב לנבחרת. בנבחרת אין רק שחקן אחד, כולם מצפים ממני לכבוש, שאקח כדור לבד ואתן גולים. אולי גם אנסה לעשות את זה אבל אנחנו צריכים לעבוד אחד בשביל השני. רק ככה נוכל לעשות משהו".

אתמול (שני) במסיבת העיתונאים של אנדי הרצוג אמר מאמן הנבחרת כי הוא ידבר עם דאבור שיבקיע גם עבורו. "לא צריך לדבר יותר מדי כדי לדעת שבונים ונותנים לי את המפתחות וסומכים עליי", הגיב החלוץ. "אני מקווה שאחזיר עכשיו בגולים ולהתחיל להבקיע גם בנבחרת".

דאבור פגש בשבוע שעבר את אלופת סקוטלנד, סלטיק, במסגרת הליגה האירופית, ויודע כי מצפה לישראל מבחן פיזי לא פשוט. "סקוטלנד נבחרת מאוד טובה וחזקה ופיזית, הכדורגל שלהם שונה משלנו, אולי זה יתרון עבורנו. יהיה קשה מאוד, אנחנו מודעים שרק ניצחון בא בחשבון. אני אישית שמאמין אפשר לעשות את זה".

דור פרץ התייצב גם הוא בפני התקשורת ואמר: "אנחנו באים חיוביים ובשיא המוטביציה למשחק כדי לקחת 3 נקודות חשובות. אנחנו יודעים באיזה מערך נשחק"

מבחינה אישית אמר הקשר: "אני מרגיש שכל עוד נותנים לי את הבמה אהיה שם ב-100 אחוז, אני רוצה להוכיח שאני שווה את ההזדמנות שנותנים לי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ