המהפכה ממשיכה: גם פרד רוטן עוזב את מכבי חיפה

אחרי עזיבתו של המנהל המקצועי מו אלאך, מכבי חיפה הוציאה הודעה לפיה גם המאמן ההולנדי ביקש לעזוב אחרי פחות מעשרה חודשים בתפקיד. יעקב שחר קיבל את בקשתו. המועמדים המובילים להחליפו: רוני לוי, אלי גוטמן ורן בן שמעון

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרד רוטן. ההולנדים עוזבים את חיפה
פרד רוטן. ההולנדים עוזבים את חיפהצילום: שרון בוקוב

פרד רוטן סיים הערב (חמישי) את תפקידו כמאמן מכבי חיפה. המאמן הגיע להסדר עם המועדון על סיום עבודתו לאחר קצת יותר מתשעה חודשים מאז שמונה בינואר האחרון. יחד עם רוטן צפויים בהמשך לעזוב גם יתר חברי הצוות ההולנדי, הכולל את עוזר המאמן רוב מאס ומאמן השוערים ארנו ואן זוואם. על פי הודעת המועדון, היה זה רוטן שביקש להשתחרר מהקבוצה, והבעלים יעקב שחר קיבל את בקשתו.

סיום עבודתו של רוטן בן ה-55 היה צפוי, אחרי שאתמול הודיעה מכבי חיפה על עזיבתו של המנהל הטכני, מוחמד אלאך, אשר השלים 11 חודשים בתפקיד והגיע להסדר עם שחר על עזיבתו תמורת פיצוי כספי. רוטן עצמו אמר בהודעה רשמית: "הגעתי למועדון לאור בקשתו של מו אלאך, ובגלל מחויבותי אליו אני מבקש להשתחרר מתפקידי כמאמן הקבוצה. אהבתי להיות במועדון גדול כמו מכבי חיפה ואני מאחל ומקווה שיצליח בהמשך". 

הצפי הוא שמכבי חיפה לא תמנה מנהל טכני חדש, והמועמדים המובילים לאימון הקבוצה הם רוני לוי, אלי גוטמן ומאמן נבחרת קפריסין, רן בן שמעון.

אלי גוטמן. יחזור לאמן?צילום: ניר קידר

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ