משה קראדי המפכ"ל לשעבר נבחר לכהן כיו"ר איגוד השופטים

יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ ויתר חברי הועדה בחרו פה אחד ברב ניצב בדימוס לתפקיד היו"ר. קראדי: "כמי שעמד ועומד בראש מערכות מורכבות ומשמעותיות לחברה הישראלית, אשאף לקדם עוד יותר את מעמד השופטים, מקצועיותם ואמון הציבור בארגון ובנציגיו"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה קראדי
אור בוקר
אור בוקר

המפכ"ל לשעבר, משה קראדי, נבחר היום (חמישי) פה אחד לכהן כיו"ר איגוד השופטים ויחליף בתפקיד את עוזי יצחקי. הוועדה למינוי יו"ר האיגוד כללה את השופטים בדימוס אמנון סטרשנוב ושרה ברוש, כמו גם יו"ר ההתאחדות שינו זוארץ ומ"מ היו"ר, דודי גיל.

"הוועדה סבורה כי נוכח עברו הציבורי העשיר, היותו מפכ"ל המשטרה ומנכ"ל חברת דלק כיום, נוכח כישוריו הניהוליים המוכחים בעבר והזיקה שלו לספורט בכלל ולכדורגל בפרט, מר קראדי הוא המועמד המתאים ביותר לתפקיד", נכתב בהחלטת הוועדה. יש לציין שעל התפקיד התמודדו חמישה מועמדים - דאוד סוהיל, רונית תירוש, אשר שור, עו"ד פאיז עורוק וכמובן קראדי. 

"אני מודה לחברי ולחברות הוועדה על הבחירה בי לתפקיד יו"ר איגוד השופטים. היתה לי הזכות להתמודד על התפקיד עם מועמדים ומועמדות ראויים ביותר", אמר היו"ר החדש. "העשייה הציבורית היתה ונותרה קרובה ללבי ואני מייחס לה חשיבות עצומה, ומכאן ההחלטה שקיבלתי לשאוף לתפקיד האמור. חלקם של שופטי הכדורגל במשחק הנפלא הזה רב משמעות גם בעידן בו חידושים טכנולוגיים הולכים ותופסים נפח גדול יותר ויותר. אני משוכנע כי איגוד השופטים יטיב להתמודד עם האתגרים הרבים שנמצאים לפניו, בראש ובראשונה בזכות ההון האנושי שיש לו. כמי שעמד ועומד בראש מערכות מורכבות ומשמעותיות לחברה הישראלית, אשאף לקדם עוד יותר את מעמד השופטים, את מקצועיותם ואת אמון הציבור בארגון ובנציגיו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ