מנחם קורצקי ישאר לעונה נוספת בהפועל רעננה - כדורגל ישראלי - הארץ

מנחם קורצקי ישאר לעונה נוספת בהפועל רעננה

באופן לא מפתיע המועדון מהשרון הודיע על החתמתו של המאמן לעונה נוספת. "אנו בטוחים שימשיך את ההצלחה ויצעיד את הפועל רעננה להישגים גם בעונה הקרובה" ■ ההתאחדות לכדורגל ומרכז פרס לשלום חתמו על הסכם שותפות

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מנחם קורצקי
אור בוקר
אור בוקר

המאמן מנחם קורצקי חתם היום (שני) לעונה נוספת בהפועל רעננה וימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. "כפי שהיה צפוי, הפועל רעננה שמחה להודיע על החתמתו של המאמן מנחם קורצקי לשנה הקרובה", נמסר מהמועדון. "אנו בטוחים שימשיך את ההצלחה ויצעיד את הפועל רעננה להישגים גם בעונה הקרובה".

רעננה סיימה את העונה במקום התשיעי עם 39 נקודות, אבל חשוב הרבה יותר - הבטיחה את הישארותה בליגה הרבה לפני מחזור הסיום הדרמטי אמש ותפתח את עונתה השביעית ברציפות בליגת העל. מחר יקיים המועדון אירוע חגיגי לציון 80 שנה להיווסדו.

נחתם הסכם שותפות בין ההתאחדות לכדורגל למרכז פרס לשלום

הסכם שותפות בין התאחדות הכדורגל לבין מרכז פרס לשלום ולחדשנות נחתם היום, במסגרתו יובילו במשותף את הפרויקט "משחקים הוגן - מובילים שלום". בטקס, שנערך במרכז פרס לשלום ולחדשנות, השתתפו יו"ר מרכז פרס חמי פרס, יו"ר ההתאחדות משה זוארץ, שחקני נבחרת ישראל  הבוגרת – אלי דסה ושרן ייני ושחקני נבחרת ישראל הצעירה אסף צור ושי אליאס.

באירוע העניק יו"ר ההתאחדות זוארץ ליו"ר מרכז פרס, חמי פרס, כדורגל וחולצת נבחרת ישראל עם חתימות השחקנים. בנוסף העניקו השחקנים למשתתפי הפרויקט צעיפים של נבחרת ישראל ויו"ר מרכז פרס העניק ליו"ר ההתאחדות את הספר שכתב אביו - הנשיא התשיעי של מדינת ישראל שמעון פרס - "אין מקום לחלומות קטנים".

"פרויקט 'משחקים הוגן - מובילים שלום' מבקש לשנות, לחדש, לשפר ולהיטיב עם הכלל. אנחנו רוצים להיות שותפים למהפיכה, לא פחות. השילוב בין חינוך, ספורט וחדשנות טכנולוגית הוא ערובה להצמחת בסיס משותף, חוצה מגזרים, חוצה שפות, שיבטיח לכולנו הווה ועתיד טובים יותר. על המגרש ומחוצה לו".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ