"לא ניתן יהיה לעבור לסדר היום": דאבור הודיע שלא ישחק בנבחרת מול לטביה ופולין - כדורגל ישראלי - הארץ

"לא ניתן יהיה לעבור לסדר היום": דאבור הודיע שלא ישחק בנבחרת מול לטביה ופולין

החלוץ הסביר כי בעקבות אירועים הקשורים בחתונתו הקרובה, הוא יחמיץ את משחקי הנבחרת הקרובים במוקדמות יורו 2020. בהתאחדות צפויים להעמידו לדין משמעתי

עירד צפריר
עירד צפריר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
דאבור במדי הנבחרת. עשוי לספוג עונש השעיה
עירד צפריר
עירד צפריר

מואנס דאבור לא יצטרף לנבחרת ישראל במחנה האימונים בגרמניה וייעדר משני המשחקים מול לטביה (7.6) ופולין (10.6) במוקדמות יורו 2020. החלוץ שוחח עם המנהל המקצועי של ההתאחדות לכדורגל, ווילי רוטנשטיינר, שיצא ביום שישי האחרון לאוסטריה ונפגש עם החלוץ. דאבור הודיע לו כי הסיבה לכך היא האירועים הקשורים לחתונתו אשר יתקיימו לאורך כשבוע באותם תאריכים.

בנבחרת ובהתאחדות לכדורגל כעסו מאוד על דאבור. השחקן, שיעבור בקיץ באופן רשמי לסביליה, טען כי החתונה נקבעה לפני שנה וחצי, עוד בטרם פורסם לוח המשחקים, וכי כל מאמציו לשנות את התאריכים כשלו. בנבחרת לא אהבו, בלשון המעטה, גם את העובדה שהנושא דלף לתקשורת בטרם דאבור העביר את המידע לגורמים המקצועיים.  

ממסי עד לונה צ'מטאיי

ההתאחדות לכדורגל והצוות המקצועי של הנבחרת הבהירו לדאבור כי "לא ניתן יהיה לעבור על העניין לסדר היום". דאבור יועמד לדין משמעתי, אך הדבר ייעשה רק לאחר שני המשחקים על מנת לא לפגוע בהכנות ובריכוז של הנבחרת לקראת צמד המשחקים החשוב. דאבור עשוי לספוג עונש השעיה מהנבחרת, בדומה לערן זהבי שהושעה לאחר פרשת זריקת סרט הקפטן, אירוע אשר בעקבותיו הוא פרש בזמנו מהמדים הלאומיים.

בנוסף לדאבור, גם תומר חמד לא יעמוד לרשותו של אנדי הרצוג במשחקים הקרובים. חלוץ ק.פ.ר עבר לאחרונה ניתוח, מה שיוצר לנבחרת בעיה קשה בהתקפה. מלבד זהבי ודיא סבע, הצמד של גוואנגז'ו R&F, מועמדים לקבל זימון חלוץ הפועל באר שבע בן שהר ואלון תורג'מן. האחרון הפגין יכולת טובה בסיום העונה במדי אוסטריה וינה. מחר (חמישי) יפרסם הרצוג את סגל הנבחרת.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ