אוהדי בית"ר זועמים על מכירת קלטינס. חוגג: "פעם קיבלת תוספת של 40% אחרי שנה גרועה?"

בית"ר ירושלים הודיעה הבוקר על מכירתו של קשר הקבוצה דוד קלטינס להפועל באר שבע. אוהדי בית"ר זועמים על מכירתו של יקיר לבם, ובעלי הקבוצה מנסה להתגונן

אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה חוגג (מימין) עם יוסי בניון, היום באימון. לא הצליח להרגיע את האוהדים
אור בוקר

אוהדי בית"ר ירושלים זועמים על מכירתו של דוד קלטינס להפועל באר שבע. פרסום הידיעה על מכירת הקשר לקבוצה הדרומית תמורת שישה מיליון שקלים העלתה את זעמם של כמה מהם, שאף פנו באופן אישי לבעלי הקבוצה משה חוגג בביקורת. הבעלים, מצדו, מיהר להשיב להם.

"ארבע שנים אתם נתתם לו לרוץ בכל המגרש, הוא לא צייץ ונתן 200%. חוץ משוער שיחק בכל התפקידים", כתב אחד האוהדים, "יפה לראות שאתם מתרגשים מהדריבלים של לוי גארסיה ועלי מוחמד, יפה שאתם מוכנים לשלם סכומים משוגעים על גדי קינדה, אבל את הלב והנשמה שיש לקלטינס לא תקנו בשום כסף! בית"ר זה מועדון עם זהות מאוד ברורה, אל תנסו להפוך אותנו למכבי או לבאר שבע. אנחנו בית"ר זה מה שהופך אותנו למועדון הכי חם בליגה".

"חוגג לקח לנו את דודו והביא את מוחמד", אבחן אוהד ותיק ביציע המערבי, "הוא מכר את קלטינס בשנייה ונכנע ללחצים. רואים שהוא עדיין פועל מהתלהבות ולא משופשף בכדורגל. זו אבדה גדולה. גם כחילה עזב ואלה היו שחקני בית משמעותיים. אין יותר נשמה בבית"ר".   

עלי מוחמד במדי בית"ר. "חוגג לקח לנו את דודו בשביל מוחמד"", אומר אחד האוהדיםצילום: אורן בן חקון

"אני מיואש. העזיבה הזאת פירקה אותי, גמרה אותי מנטלית ולא בא לי לחדש את המינוי", הוסיף אוהד קבוע ביציע המזרחי, "מה הסיפור? אי אפשר לשמור על הבן אדם? ברור שהסיבה היא לא רק כסף וחוגג תפר אותו יחד עם העסקה של מיכאל אוחנה. הוא הראה לו את הדרך החוצה", אמר האוהד וציין לרעה את התנהלותו של חוגג מול האוהדים: "אם זה לא מספיק הוא גם כתב בהתנשאות באחת הקבוצות בפייסבוק ש'אם כל אחד שמגיב פה על קלטינס היה עושה מינוי, כבר היינו ממלאים את טדי'. לי אין ספק שזה יפגע במכירת המינויים", סיכם האוהד באכזבה. 

חוגג לא נשאר חייב, ומיהר לענות לאחד האוהדים שסימס לו בביקורת. "אתה פעם קיבלת תוספת של 40 אחוז לשכר אחרי עונת כישלון?", כתב והוסיף: "נתתי לו הצעה יפה מאוד ואפילו דן (איינבינדר - א"ב) לא מקבל סכום דומה". ספק אם זה מה שירגיע את האוהדים.

בין האוהדים יש גם כאלה שממשיכים לתמוך בחוגג והזכירו את דרך פעולתו השונה ביחס לבעלים הקודם. "קלטינס החליט לעזוב. בניגוד לטביב חוגג לפחות דאג שהעזיבה שלו תכניס כסף למועדון", אמר אחד מהם, "אצל טביב, שכטר וחן עזרא הלכו בלי להכניס שקל". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ