הבקרה התקציבית הודיעה כי בני סכנין תרד לליגה א'. במועדון יערערו

הקבוצה שירדה לליגה הלאומית לא עמדה בדרישות הבקרה לקראת העונה הקרובה. בבני סכנין מאמינים כי ימצאו פיתרון עד יום ראשון הקרוב

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שחקני סכנין בעונה האחרונה. באיזו ליגה הם יפתחו את העונה הבאה?
אור בוקר
אור בוקר

יו"ר הרשות לבקרת תקציבים, רו"ח סיגלית סייג, שיגרה הבוקר (רביעי) מכתב לבני סכנין בו הודיעה כי תקציב הקבוצה לא אושר לעונת המשחקים הקרובה ועל כן הורדה הקבוצה לליגה א'.

"לאור העובדה שהקבוצה לא עמדה בדרישות הרשות והעבירה רק ביום שלישי בקשה להארכת מועד, ובהתאם לאמור בתקנון לבקרת תקציבים, הגיעה המליאה למסקנה כי אין לאשר את תקציב הקבוצה לעונת המשחקים 2019/2020", נכתב בין השאר, "לאור האמור, הקבוצה ירדה לליגה א' ". כמו כן, נכתב כי על פי סעיף 18 לתקנון הרשות רשאית הקבוצה לערער על החלטת המליאה. 

מבני סכנין נמסר בתגובה: "אכן נדרש המועדון על ידי הבקרה לספק אישורים על תשלום התחייבויות על העונה שחלפה ונדרשו עוד מסמכים נוספים בתחום הבקרה. אתמול הגישה הנהלת המועדון בקשה לארכה עד ליום ראשון הקרוב. הנהלת המועדון מאמינה שכן תמציא את הדרישות ותפקיד אותן בבקרה. הנהלת המועדון מאוד מסופקת ברמה המקצועית מההתנהלות של השחקנים והסגלל המקצועי במחנה האמונים ומאמינים שהדברים יבואו לידי ביטוי בתוצאות של המשחקים הרשמיים" .

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ