במסיבת עיתונאים עם בכיר מלה פמיליה הצהיר חוגג: "נילחם בקיצוניים בכל הכוח"

לאחר שקיים מגעים לאחרונה עם ראשי ארגון האוהדים, הבעלים של בית"ר כינס מסיבת עיתונאים לצידו של גיא ישראלי, ממקימי לה פמיליה. "תמיד אמרנו - ארגון לה פמיליה הוא לא ארגון גזעני, אמר ישראלי, "מי שנלחם בגזענות ביציעים זה אנחנו"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה חוגג. "זה שיש פה ושם קיצוניים, זה לא אומר שהם מעידים על הכלל"
ספורט הארץ

הבעלים של בית"ר ירושלים משה חוגג כינס היום (חמישי) מסיבת עיתונאים מיוחדת בה התייחס לסדרת המפגשים שקיים לאחרונה עם נציגי ארגון האהודים לה פמיליה. "עם כל הכבוד לארגון האוהדים, הדבר החשוב ביותר הוא המועדון. בגלל זה אנחנו קיימנו אינספור פגישות עם אנשי לה פמיליה. אני שמח שבמקום לצאת למלחמות, אנחנו יוצאים יחד לעונה חדשה - עונה שהושקעו בה הרבה מאוד מחשבה, זמן וגם לא מעט כסף. 80 מיליון שקלים".

לצידו של חוגג ישב גיא ישראלי, ממייסדי ארגון האוהדים לה פמיליה. "לאחרונה היו המון דיבורים בין הקהלים השונים של בית"ר וזה הזמן להגיד לכולם שיירגעו - הכל בסדר", אמר ישראלי. "רוב כלי התקשורת רואים אותנו כמוקצים למרות שאנחנו נלחמים בגזענות. השיחות עם חוגג התקיימו לראשונה בגלל אירועים שלא היו צריכים לקרות. התקרית עם השחקן באימון הפתיחה (עלי מוחמד) לא היתה צריכה לקרות. מעולם לא היה לנו בעיה עם השחקן. אף פעם לא עניין אותנו הדת או הצבע ולכן ברוך השם יש לנו שחקנים מכל המגזרים וכולם מרגישים בבית".

"תמיד אמרנו - ארגון לה פמיליה הוא לא ארגון גזעני", הוסיף ישראלי. "מי שנלחם בגזענות ביציעים זה אנחנו. לפני שבאתי לכאן חשבתי המון אם להגיד את הדברים שאני אומר. אני מייצג פה הרבה מאוד אנשים וחברים שלי ואני גאה בזה. אנחנו גאים בדרך שלנו ובמי שאנחנו אבל אנחנו צריכים בסופו של דבר לבוא ולעודד את הקבוצה. אני מצטער בפני כל חברי שיבואו אליי בטענות על הדברים שאמרתי כאן אם זה פגע בהם".

אחרי דבריו של ישראלי, חוגג הוסיף כמה משפטים וסיים עם קריאה לקהל הירושלמי: "זה הזמן להתאחד ויחד עם זה שאנחנו מאוחדים צריך לזכור - זה שיש פה ושם קיצוניים זה לא אומר שהם מעידים על הכלל. אנחנו נילחם בכל הכוח הקיצוניים האלה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ