דגני מגיב לשלילת סרט הקפטן: "אני עובר מסע הכפשות"

בלם הפועל תל אביב מגיב לצעד שנקטה היום הנהלת המועדון ששללה ממנו את סרט הקפטן. "החלטתי לשתף ולשים סוף למסע הציד ורצח האופי שנעשה לי בחודשים האחרונים"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוראל דגני. סרט הקפטן נשלל ממנו
אור בוקר
אור בוקר

אחרי שהנהלת הפועל תל אביב המשיכה בהרגלה -להראות לאוראל דגני את הדרך החוצה מהקבוצה, כששללה מהבלם את סרט הקפטן מוקדם יותר היום (שלישי) - דגני מציג את הצד שלו. הבלם שירד ועלה עם האדומים ליגה תקף בפוסט חריף בפייסבוק את הנהלת הפועל תל אביב וטען: "אני עובר מסע הכפשות"

"ניסיתי ליזום שיחה עם הבעלים מספר פעמים כדי לדון על נושא השדרוג אך הפגישה לא התקיימה ועל הנושא דיברנו בשיחה טלפונית ונעניתי בשלילה", מציג דגני את גרסתו, "האם שחקן שמבקש שדרוג דינו להיענש? האם דאגה לפרנסה למשפחתי מצריכה להישלל ממני הזכות לענוד את סרט הקפטן? מאז אותה בקשה, אני עובר מסע הכפשות, מנסים לצייר אותי כרודף כסף וכשחקן בעייתי מבלי לשמוע בכלל את הצד שלי בסיפור".

בהמשך הפוסט תקף דגני ישירות את הבעלים של המועדון: "מה ששבר אותי סופית הייתה השיחה עם הבעלים של הקבוצה, שרון ניסנוב", כתב בפוסט, "שרון אמר שאני פוגע במרקם הקבוצתי ובחדר ההלבשה ואיים שאם אמשיך לעשות זאת אני אשב ביציע כל העונה. מדובר במלחמת התשה של הבעלים מולי, כל זאת על מנת שאני אעשה מאמצים למצוא קבוצה אחרת בזמן שהם מציגים עצמם כתמימים. עצוב לי מאוד שזה המצב. נתתי והקרבתי המון למען המועדון וקיבלתי גם בחזרה, אבל במצב הנוכחי, אני לא מסוגל לשמוע יותר את ההכפשות והשקרים שכותבים עלי ובעקבות גל השמועות, החלטתי לשתף ולשים סוף למסע הציד ורצח האופי שנעשה לי בחודשים האחרונים".

הפוסט המלא של אוראל דגני

מוקדם יותר היום הפועל תל אביב הוציאה הודעה לתקשורת ובישרה כי סרט הקפטן נשלל מדגני. "בהחלטה משותפת של המאמן ניסו אביטן והנהלת המועדון, הובהר לאוראל דגני כי עקב סיבות אשר הובאו בפניו בשיחה אישית עם מנהל הקבוצה מורדי דדון, הוא לא ישמש יותר כקפטן הפועל תל אביב", נמסר מהמועדון. "המאמן ימנה קפטן אחר במהלך הימים הקרובים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ