"ביטוי פסול": איזי שרצקי נקנס ב-10,000 שקלים על התבטאויותיו כלפי חכמון

הבעלים של קרית שמונה ננזף במהלך הדיון המשמעתי על ידי הדיין לנדאו כשטען שיש עדויות לפיהן שופט הכדורגל "ממלא ווינר". מאמן מ.ס. אשדוד רוני אוואט הושעה ממשחק אחד ונקנס ב-3,000 ש"ח על העלבת שופט

אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איזי שרצקי, בעלי קרית שמונה. "דבריו פסולים" אמר הדיין לנדאו
אור בוקר

הבעלים של עירוני קרית שמונה, איזי שרצקי, נקנס היום (רביעי) בסכום של 10,000 שקלים בבית הדין של ההתאחדות. הקנס הוטל לאחר ששרצקי תקף במילים חריפות את השופט אלי חכמון במשחק בו נוצחה קבוצתו 2:1 בידי בני יהודה. הקבוצה עצמה לא נענשה וספגה אזהרה בלבד.

כזכור, שרצקי התבטא בחריפות נגד החלטותיו של השופט חכמון במשחק ההפסד של קרית שמונה במחזור האחרון (2:1 לבני יהודה): "חכמון לא שופט כדורגל, אין לו מושג. קראו לו מה-VAR להגיד לו שהוא טעה אבל עם האגו שלו הוא החליט שזה אדום". הוועדה המקצועית הודיעה כי חכמון טעה פעמיים בהחלטותיו, אך העמידה את הבעלים של קרית שמונה לדין עקב התבטאויותיו החריפות. גם בוועדה הוא לא עצר וטען כי השופט "ממלא ווינר" אך אין לו הוכחות לכך.

"מר שרצקי חצה את הגבול בין התבטאות לגיטימית להתבטאות החוצה את הקו ומהווה עבירת משמעת", כתה הדיין לנדאו בהחלטת הקנס, "התוספת של מר שרצקי במהלך הדיון כי 'שמע מאנשים' שהשופט שולח ווינר - היא חציה עמוקה יותר לשטח הביטוי הפסול. שרצקי מטיל דופי ביושרו האישי של שופט המשחק, בלא כל הוכחה לדבריו, ועל כך יש פסול בדבריו אלה".

בדיון נוסף שנערך היום, מאמן מ.ס אשדוד רוני אוואט, הורשע בהעלבת שופט. האירוע התרחש במשחק גביע הטוטו, גם מול בני יהודה והמאמן ספג הרחקה ממשחק בפועל ושני משחקים על תנאי למשך שנה. בנוסף נקנס אוואט ב-3,000 שקלים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ