בר פלג
בר פלג

בית משפט השלום בתל אביב שיחרר היום (רביעי) ארבעה אוהדי הפועל תל אביב שנעצרו אמש לאחר שנחשדו במעורבות בתקיפת אוהד בית"ר ירושלים בעיר במוצאי שבת. אחד מהם שוחרר ללא כל תנאי והשאר שוחררו למעצר בית.

אמש עצרה המשטרה שישה אוהדים והביאה ארבעה מהם לבית המשפט. במקביל, הבוקר שוחררו שני עצורים שנעצרו בימים האחרונים לאחר שהמשטרה מסרה לבית המשפט כי לא הצליחה לזהות אותם בסרטון המתעד את האירוע.

שופט בית משפט השלום בתל אביב עלאא מסארווה שיחרר את הארבעה הבוקר כיוון שהמשטרה לא הציגה בפני בית המשפט את סרטון הוידאו בו לכאורה הם מופיעים. "אין ולא יכולה להיות מחלוקת כי התיק חמור באופן מיוחד ובהינתן תשתית ראייתית נכון היה להורות על מעצר ארבעת החשודים עד למיצוי החקירה", אמר השופט והוסיף, "אך בנסיבות אלה ובהעדר הצגת הראיה המרכזית, סרטון הוידאו, אין מנוס אלא לשחרר את החשודים". החשוד הרביעי, תייר זר, אמר השופט כי: "התשתית הראייתית נגדו אינה מבוססת - באופן קיצוני".

כזכור, במוצאי שבת גבר כבן 25 נדחף על זכוכית חלון ראווה בתל אביב ופונה לבית החולים איכילוב במצב קשה. לפי גרסת המשטרה, הגבר הותקף לאחר שקרא לעבר קבוצת אוהדי הפועל תל אביב - "יאללה בית"ר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ