אוהד בית"ר ירושלים יפצה את המועדון ב-10,000 שקל בעקבות פרסום גזעני

בית"ר ירושלים והאוהד רפי סרוסי הגיעו להסדר מחוץ לבית המשפט, לפיו ישלם למועדון 10,000 שקל ויפרסם פוסט התנצלות על הקלטה גזענית כלפי השחקן עלי מוחמד. "מתחרט ומתנצל בפני המועדון ומשה חוגג על הדברים שאמרתי"

אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עלי מוחמד. קורבן להערות גזעניות
אור בוקר

המאבק בין בית"ר ירושלים לאוהדי הקבוצה נמשך. היום (שני) נחתם הסכם בין המועדון לאחד מאוהדי הקבוצה, אשר התבטא בצורה חריפה כנגד שחקן הקבוצה, עלי מוחמד. על פי ההסכם יפצה האוהד את הקבוצה בסכום של 10,000 שקלים, ואף יפרסם פוסט התנצלות בעניין.

הנתבע הודה בכך שפרסם באחת מקבוצות הוואטסאפ של אוהדי בית"ר ירושלים הקלטה פוגענית, בה איים על השחקן ואף על בעלי המועדון, משה חוגג. בעקבות פניותיו החוזרות ונשנות, הודיע המועדון כי הסכים לסיים את התביעה, לפנים משורת הדין, בתמורה לפיצוי האמור ולהתנצלות.

האוהד, רפי סרוסי, אמר לאחר חתימת ההסכם: "לאחר הודעת המועדון על החתמתו של השחקן עלי מוחמד, פרסמתי באחת מקבוצות הוואטסאפ של אוהדי מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, הקלטה פוגענית הכוללת איומים כלפי השחקן וכלפי בעל המועדון, משה חוגג. אני מתחרט ומתנצל בפני המועדון ובפני מר משה חוגג על הדברים שאמרתי בהקלטה, אני מתנגד נחרצות לגזענות, לאלימות ולאיומים במסגת ענף הכדורגל ובכלל. להתנהגות מעין זו אין מקום ואיני מתכוון לפעול בצורה זו פעם נוספת. אני מאחל לשחקן ולמועדון בהצלחה".

מבית"ר נמסר כי המועדון ימשיך בקו הנוקשה שלו בכל הקשור לאנשים אשר בוחרים לפעול בצורה אלימה, הן מילולית והן פיזית, או שיקרא קריאות גזעניות. "המועדון לא ייתן לחלק קטן מאוד של אנשים להכתים את ציבור האוהדים הנפלא של הקבוצה, וימשיך להפוך את טדי לחוויית משחק נהדרת עבור משפחות, על הדשא ומחוץ לו", נאמר בהודעת המועדון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ