ארגון השחקנים: "הפועל חיפה הפרה את את תקנון המשמעת"

הקבוצה הודיעה בתחילת השבוע כי בכוונתה להעמיד לדין את קווין טאפוקו בשל עבירת משמעת שביצע. אלא שהנהלת הקבוצה לא הודיעה לארגון השחקנים על ועדת המשמעת ובכך הפרה את התקנון

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קווין טאפוקו (מימין). נמנע ממנו להתאמן
קווין טאפוקו (מימין). נמנע ממנו להתאמן צילום: רמי שלוש

הפועל חיפה הודיעה בתחילת השבוע כי בכוונתה להעמיד לדין משמעתי את שחקן הקבוצה קווין טאפוקו, שלא הורשה להתאמן לאחר שביצע עבירת משמעת לפני תחילת האימון. אלא שהיום (שני) מתברר שבחיפה "שכחו" לעדכן בנושא את ארגון השחקנים, בניגוד לתקנון המשמעת. 

בהודעה שפרסם ארגון השחקנים ונחתמה על ידי מנכ"ל הארגון, מושיקו מישאלוף נכתב כי "הנהלת הפועל חיפה הודיעה שהיא מעמידה לדין משמעתי את שחקן הקבוצה קווין טאפוקו. ההנהלה לא תיאמה את קיום ועדת המשמעת עם ארגון השחקנים. לפיכך, ועדת המשמעת אינה חוקית, ולהחלטותיה אין תוקף".

"יובהר כי ארגון השחקנים שמייצג את השחקנים הוא חלק בלתי נפרד מוועדות המשמעת", כתב מישאלוף, "על פי תקנון המשמעת, לא ניתן לקיים ועדות משמעת ללא תיאום ונוכחות נציג ארגון השחקנים. במידה שהנהלות הקבוצות מעוניינות לקיים ועדות משמעת, עליהן להוציא זימון רשמי לארגון השחקנים, ותיאום מועד סביר לקיומן. ארגון השחקנים ימשיך לעמוד על קיום כל החוקים והתקנונים, בין אם מדובר בשחקנים ישראלים או זרים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ