הנהלת הפועל תל אביב לאוהדים: אם לא נעמוד יותר לדין, נוזיל את מחירי המינויים

בהנהלה פנו לאוהדי הקבוצה בבקשה לחדול ממעשי אלימות במגרשים, "שגורמים למועדון נזק כלכלי ותדמיתי"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוהדי הפועל תל אביב בדרבי האחרון
אוהדי הפועל תל אביב בדרבי האחרוןצילום: ניר קידר

הנהלת הפועל תל אביב פנתה היום (שישי) בצורה חריגה לאוהדי הקבוצה באמצעות האפליקציה והרשתות החברתיות וביקשה מהם למנוע העמדות לדין נוספות של הקבוצה במהלך העונה, זאת בעקבות הנזקים הכלכליים החמורים שצפויים למועדון בשל אירועי הדרבי.

"בית הדין פסק שלושה משחקי רדיוס בפועל, סגירת שערים 4-5 לשני משחקים וקנס של 50,000 שקלים. ענישה זו מצטרפת לעוד שמונה הרשעות קודמות בבית הדין, ושתי העמדות לדין נוספות העתידות להתקיים בשבוע הבא", נכתב בפנייה מטעם ההנהלה, "אין צורך להסביר עד כמה אירועים אלימים כמו השלכת חפצים, שירי שואה, התנהגות בלתי הולמת והתפרעויות גורמים למועדון נזק תדמיתי וכלכלי, פוגעים אנושות במאמצים למציאת רוכש וביכולת לחזק את הקבוצה מקצועית. בנוסף, זה גורם לאוכלוסיות רבות להדיר את רגליהם ממגרשי הכדורגל".

בצעד שככל הנראה נובע מייאוש, הבטיחה ההנהלה הוזלה משמעותית במחירי המינויים בעונה הבאה לשערים 4-5, אותם תציע במחיר של 500 שקל במידה שהקבוצה לא תעמוד יותר לדין. עם זאת, חשוב לציין שמי שמצהירים חדשות לבקרים על חיפושים אחר רוכש, לא בדיוק מעניקים תחושת ביטחון שיהיו כאן גם בעונת המשחקים הבאה. 

בהנהלה הוסיפו כי הם "פועלים מתוך אמונה אמיתית שלאוהדי הפועל אין אינטרס לפגוע במועדון היקר שלנו. אותו אדם שמשליך חפצים, שר שירים לא הולמים או מבצע פעולה כלשהי שדינה העמדה לדין, פוגע קשות בתדמית המועדון וביכולותיו הכלכליות - על כל המשתמע מכך - כמו גם בחבריו ליציע".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ