"כל איצטדיון בעולם היה מוצף במצב כזה": רון חולדאי עונה לביקורות על בלומפילד

המשחק של בני יהודה מול נס ציונה שהיה אמור להתקיים אתמול ביפו נדחה בגלל תנאי מזג האוויר והצפת המגרש. רון חולדאי התראיין ברשת ב' ודחה את הביקורות: "גם באיצטדיון בברצלונה אין גג"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוהדי מכבי תל אביב נרטבים בבלומפילד במשחק מול הפועל כפר סבא
אוהדי מכבי תל אביב נרטבים בבלומפילד במשחק מול הפועל כפר סבאצילום: ניר קידר
ספורט הארץ

הגשם הסוער אתמול (שבת) הציף את רחובות דרום תל אביב ויפו וגרם לנזקים רבים. בין היתר, גם לדחיית המשחק בבלומפילד בין בני יהודה לנס ציונה. הבוקר (ראשון) התראיין ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, לתכנית "קלמן וליברמן" ברשת ב' ודחה את הביקורות לגבי מוכנות האיצטדיון לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. 

"אם היית מסתכל על כל אצטדיון בעולם או בארץ שהיו יורדים עליו 80 מ"מ בשעתיים, והיית מצלם אותו בזמן ה-80 מ"מ, היית מוצא את אותו הדבר", אמר חולדאי, "אבל בשעה שהיה צריך להתקיים המשחק, האצטדיון היה מוכן. הבעיה לא היתה של האצטדיון. אם היו יורדים 80 מ"מ בשעה, כל מגרש היה מוצף".

אחת הביקורות העיקריות על האצטדיון החדש, ששופץ בעלות של כחצי מיליארד שקלים, הוא המחסור בגג. גם בנושא זה חולדאי הדף את הביקורות. "אני לא מתחרט שלא שמו גג בבלומפילד", אמר ראש העירייה, "אני לא רואה קשר בין מה שקרה אתמול לבין עניין הגג. אני עומד בכל מה שאמרתי. דרך אגב, האצטדיון מוכן גם לכך שישימו עליו גג ולא יצטרכו לסגור אותו לעונה כדי לשים עליו גג. לשלם כמה עשרות מיליונים על גג זה לא בסדרי העדיפויות שלנו. צריך לזכור שעד לפני שנה האצטדיון בברצלונה לא היה עם גג ויש שם 80 אלף צופים במשחק".

כזכור, בעירייה טענו בעבר שאין צורך בגג בשביל "שני ימי גשם בשנה". חולדאי נשאל האם הוא עדיין חושב שאין צורך בגג באיצטדיון. "אני לא אומר שבלומפילד לא צריך גג", הוא ענה, "אני אומר שבסדרי העדיפויות שלנו כרגע, לא צריך גג. צריך לעבור זמן ולבדוק כדי לראות אם צריך גג. יחד עם זה, אנחנו נבדוק את עצמנו בכל ההיבטים. נתחקר ונצליח להשתפר בעתיד".

תגובות