משה חוגג: השליטה בבית"ר ירושלים צריכה לעבור לאוהדים

בעלי בית"ר ירושלים העלה הצעה לבחינת הגבלת המוערבות של בעלי הקבוצות, ופנה לאוהדי הקבוצה: "לבד אני לא יכול". במינהלת הליגה מעוניינים לבחון כיצד לצמצם את הפסדי הקבוצות ויבחנו את המודל הגרמני (50%+1)

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה חוגג (משמאל) עם יוסי בניון ואלי אוחנה, העונה
משה חוגג (משמאל) עם יוסי בניון ואלי אוחנה, העונהצילום: שרון בוקוב
ספורט הארץ

בישיבת מנהלת הליגה האחרונה עלו מספר הצעות להתמודדות עם הבעיות הכלכליות של קבוצות ליגת העל. במספר מקורות דיווחו היום (חמישי) כי בישיבה הוחלט על הקמת ועדה מיוחדת, שתורכב מנציגי קבוצות נבחרות, שתבחן מודלים להגבלת המעורבות של הבעלים בתקציבי הקבוצות. על פי הדיווחים, הכוח שעומד מאחורי המהלך הוא בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, שמעוניין ליצור ליגה שוויונית יותר וצמצום ההפסדים הכבדים של קבוצות ליגת העל, במודל הדומה לזה הנהוג בגרמניה.

מוקדם יותר היום (חמישי), פנה חוגג לאוהדי בית"ר ירושלים על מנת שיגבירו את מעורבותם במועדון. "אני מזהה בעיה שאין ביכולתי לפתור לבד", כתב חוגג בחשבון הפייסבוק שלו. "אם אנחנו רוצים תארים... אנחנו צריכים לעבוד ביחד. לבד אני לא יכול".

חוגג ייכנס בעוד כשבוע, ב-27 בפברואר, מפגש מיוחד בו יציג את "הבעיה" כפי שהוא קורא לה, וגם את הפתרון. "האירוע הזה יותר חשוב מכל משחק", הוסיף חוגג וחתם: "בית"ר ירושלים קוראת לכם". עדיין לא ברור במה מדובר, אך כפי שהתבטא בעלי המועדון בעבר הוא מוטרד מ"מיעוט הקהל" להגדרתו, כמו גם הוא מעוניין להפוך את בית"ר ירושלים למועדון לפי המודל הגרמני, בו האוהדים מחזיקים ב-50%+1 מהמניות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ