"הוא רץ אליי, הרגשתי אגרופים": גרסת אוהד בית"ר ירושלים לתקרית עם יוסי בניון

לאחר שהגיש תלונה במשטרה, האוהד משה דז'אנשווילי התראיין בערוץ הספורט וסיפר את גרסתו. תגובת המועדון: "יוסי בניון לא היה מעורב באלימות פיזית"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יוסי בניון במתחם האימונים בבית וגן, העונה
יוסי בניון במתחם האימונים בבית וגן, העונהצילום: אורן בן חקון

משה דז'אנשווילי, אוהד בית"ר ירושלים, טוען כי יוסי בניון הכה אותו בראש ובפנים לאחר ההדחה של הקבוצה מגביע המדינה מול מכבי פתח תקוה ביום חמישי. בריאיון לערוץ הספורט אמר האוהד כי המנהל המקצועי של בית"ר רץ אליו "בכוונה לתקוף" והרגיש "לפחות שלושה אגרופים במצח".

על פי גרסת דז'אנשווילי, שהגיש תלונה במשטרה נגד בניון, הוא ישב עם חבריו ואנשי הצוות של בית"ר ביציע הכבוד, בסמוך לתא הצפייה בו ישבו משה חוגג, אלי אוחנה ובניון. "פניתי למשה חוגג, הוא ישב על הספה ליד אלי אוחנה. יוסי בניון בכלל היה בפנים ודיבר בטלפון", אמר בריאיון, "כאוהד כאב לי כשהפסדנו לקבוצה כמו מכבי פתח תקוה.

יומיים או שלושה לפני היה כתוב בעיתון שחוגג רוצה להאריך את החוזה של רוני לוי בשנה", המשיך דז'אנשווילי. "אמרתי לו 'למה הארכת להם בשנה אחת? תאריך להם בחמש שנים. הם צוות של פחדנים, שעולים במחצית הראשונה עם הרכב שני ובסוף רצים אחרי קבוצה מהליגה השניה'. כשסיימתי את המשפט בניון התעצבן, רץ לכיווני, ביקש מהמאבטחים לפתוח את הדלתות, ופתאום הוא התחיל לשלוח לי אגרופים לראש ולפנים. כולם ראו את זה".

שחקני בית"ר ירושלים לאחר ההדחה, בגביע המדינהצילום: ניר קידר

על פי דז'אנשווילי, בניון לא היה היחיד שהכה אותו. "הוא רץ בכוונה לתקוף, הרגשתי לפחות שלושה אגרופים במצח. אחד העוזרים הצטרף, אני מכיר את הפנים שלו, אני אלחם בהם עד חורמה. אוחנה מכיר אותו, ובניון מכיר אותו, וחוגג ראה אותו. המזל שלי זה שהמאבטחים הזיזו אותו החוצה. תקרית עם בניון? מעולם לא, מה לי ולא? אף פעם לא אמרתי לו מילה אחת רעה, לא קללה, לא כלום".

מטעם בית"ר ירושלים, שהכחישו באופן גורף אירוע כזה, נמסר: "בסיום המשחק מול מכבי פתח תקווה מספר אוהדים הגיעו לתא הצפייה של הנהלת בית״ר ירושלים והחלו לקלל את יוסי בניון. בין הצדדים התפתח עימות מילולי קצר, אך אנחנו מחדדים שוב כי העימות הפיזי היה בין אוהדים שהיו באזור תא הצפייה באותו זמן. יוסי בניון לא היה מעורב באלימות פיזית וכל מי שטוען כך ייאלץ להביא הוכחות או לשאת בדין בגין פרסום שווא".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ