בשל הגבלות משרד הבריאות, קבוצות ליגת העל משנות את תכניות האימונים

במכבי חיפה החליטו לחלק את השחקנים לקבוצות קטנות שיתאמנו בנפרד לאורך היום. התכנית כפופה לשינוי בהנחיות. הפועל תל אביב אישרה לסטפן ספירובסקי לטוס לצפון מקדוניה כדי לשהות עם אישתו שצפויה ללדת

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דולב חזיזה ושחקני מכבי חיפה. אימונים בקבוצות קטנות
דולב חזיזה ושחקני מכבי חיפה. אימונים בקבוצות קטנותצילום: שרון בוקוב

בצל השביתה הכפויה, מנסות אט אט חלק מקבוצות הליגה לחזור לשגרת אימונים. על פי ההחיות של משרד הבריאות, לקבוצות מותר להתאמן אך רק בהסכמת השחקנים וללא שום מגע פיזי. 

לאחר ישיבת הצוות המקצועי ובפיקוח וליווי של הצוות הרפואי בראשות ד"ר אברהם ברבר, הוכנה תכנית מיוחדת במכבי חיפה, על פיה השחקנים והצוות המקצועי חולקו לקבוצות.

על פי התכנית הוחלט כי יום האימונים יחול למספר חלקים, כאשר לכל אימון על דשא או בחדר כושר יגיעו עד עשרה אנשים כולל אנשי הצוות המקצועי. עם סיום האימון, אותה קבוצה תצא מהמתחם והבאה אחריה - שחקנים וצוות מקצועי, תיכנס לערוך את האימון. בחיפה ציינו כי מדובר בתכנית אימונים לימים הקרובים והיא כפופה לשינוי בהנחיות. כמו כן ניתנה לשחקנים תכנית עבודה אישית והוראות תזונה. 

בהפועל תל אביב הוחלט כי החל ממחר (שני) תחזור הקבוצה לשגרת אימונים במתכונת מצומצמת, כאשר השחקנים יגיעו למתחם בקבוצות נפרדות ויתאמנו בהתאם להנחיות משרד הבריאות וללא מגע פיזי. 

בתוך כך, במועדון הוחלט לאפשר לקשר ספטן ספירובסקי לטוס לצפון מקדוניה כדי לשהות לצד אשתו שצפויה ללדת בשבועות הקרובים. הקשר קיבל תכנית אימונים מסודרת ממאמן הכושר, עופר דורון, ובהפועל ציינו כי "כמועדון, אנחנו מחויבים לדאוג לשלום השחקנים, אך מדובר במקרה חריג ואנחנו מכבדים את החלטתו של סטפן".   

ההתאחדות דוחה את קורס הפרו

לנוכח המצב ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, נדחתה פתיחת קורס הפרו למאמנים שהיתה אמורה להתקיים מחר. צוות הקורס יעסוק בזמן הקרוב בהתאמות התכניות והטכנולוגיות הנדרשות כדי להבטיח אפשרות של למידה מרחוק עד שיתאפשר לחזור למצב ענייינים רגיל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ