בית"ר ירושלים: השחקנים שינו את אופן הקיצוץ כך שהבכירים ייפגעו יותר

בשיחה בין נציגי השחקנים לבעלי הקבוצה משה חוגג, סוכם כי במקום קיצוץ אחיד של 20% - בעלי השכר הגבוה יקצצו 30% משכרם בעוד שחלק מהשחקנים ועובדי המועדון לא ייפגעו כלל

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שחקני בית"ר, העונה. "יש מי שעבורם 20% הם פגיעה משמעותית בחיי היומיום"
שחקני בית"ר, העונה. "יש מי שעבורם 20% הם פגיעה משמעותית בחיי היומיום"צילום: ניר קידר

משה חוגג אמנם נדבק לאחרונה בקורונה, אבל זה לא מפריע לו להמשיך לנהל מרחוק את ענייני הקיצוץ שעל הפרק בבית"ר ירושלים. הערב (רביעי) קיים הבעלים שיחת וידאו עם הנהלת הקבוצה, שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וכל עובדי המועדון. לאחר מכן שוחח בנפרד עם הקפטנים והציע להם מסלול קיצוץ נוסף שנולד לאחר שהשחקנים הבכירים ביקשו להתחשב בשחקנים בעלי המשכורות הנמוכה במתווה החדש.

כל מי שמרוויח עשרת אלפים שקלים נטו לא ייפגע וכל מי שמרוויח מעל הסכום, יקוצצו ממשכורתו 30% על ההפרש. הקיצוץ ייכנס לתוקף החל ממשכורת מארס ויימשך כל עוד תהיה השפעה של משבר הקורונה. המתווה החדש יחול על כל השחקנים, צוות מקצועי, הנהלה ועובדי המועדון. ראוי לציין שלשחקנים ניתנה האופציה לבחור בין שני מסלולי הקיצוץ והם בחרו בהצעה החדשה. כזכור, עם תחילת המשבר הודיע חוגג על קיצוץ רוחבי של 20%.

"רציתי להעביר מסר ברור לנוכח כל מה שקורה בקבוצות אחרות. העיקרון שמנחה אותנו הוא הוגנות הדדית - של המועדון כלפיכם ושלכם כלפי המועדון. לאף אחד אין שום כוונה לפגוע, אבל הפגיעה במשק היא פגיעה קשה. אלה משמעויות שיבואו לידי ביטוי בשנה הבאה", אמר חוגג בשיחה. 

"התגובה שלכם היא תגובה מכובדת ובוגרת ומוכיחה שאתם דוגמה לשאר השחקנים בליגת העל. הבנתם את הסיטואציה מהר מאוד, ומאוד אהבתי את הפנייה של הקפטנים שלנו בבקשה לראות איך עוזרים לשכבה של השחקנים ושל העובדים במועדון שעבורם 20% היא פגיעה משמעותית מאוד בחיי היום יום". 

על מצבו האישי אמר: "אני מרגיש טוב, אני עדיין לא מאמין שיש לי קורונה. כולם צריכים להפנים שזה מאוד ויראלי. האיש שנפגשנו איתו, רק לחצנו לו את היד ואח"כ התברר שיש לו קורונה. אני מרגיש טוב, הבחור מהפגישה מרגיש רע. היום עשיתי עוד  בדיקה ואמרו לי שהנגיף עדיין קיים לכן אצטרך להיות כאן עוד שבוע".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ