בהפועל תל אביב מעריכים: בוזגלו ושאר השחקנים יסכימו לקיצוץ בשכר; בועז תושב חלה בקורונה

בקבוצה מעריכים שלמרות שתקף פומבית את מדיניות הקיזוז בשכר, הקשר, ועמו שאר חבריו יישר קו עם ההנהלה. תושב, נציגו של אחד מבעלי הקבוצה, מאיר תושב, הודיע לראשי המועדון שנדבק בנגיף: "בקטנה, נעבור את זה"

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאור בוזגלו. יסכים לקיצוץ?
מאור בוזגלו. יסכים לקיצוץ?צילום: ניר קידר

בעקבות העובדה שמרבית השחקנים בקבוצות הבכירות בליגה הביעו נכונות לקצץ בשכרם, מעריכים היום (שישי) בהפועל תל אביב שגם מאור בוזגלו, שכזכור תקף פומבית את מדיניות הקיצוץ, צפוי לבצע פניית פרסה ולהסכים לקיצוץ יחד עם שאר השחקנים.

גורמים במועדון אף גרסו שכל המהלך בו קרא לשחקנים להקמת ארגון חדש הינו כחלק ממסע יח"צ לקידום העונה הרביעית של "הבוזגלוס", ורעיון של בני משפחתו, ואחד מהם אמר: "זו התנהגות שלא מתאימה למאור".

בועז תושב חלה בקורונה
בועז תושב הודיע היום לאנשי הקבוצה שאובחן כחולה קורונה. תושב הוא אחיינו ונציגו של מאיר תושב, אחד מבעלי הפועל תל אביב, שמחזיק ב-37.5% ממניות הניהול. בשל העובדה שמאיר מתגורר בארה"ב, אחיינו בועז מייצג אותו בהנהלה. 

תושב חש בתסמיני המחלה לאחר ששהה בבידוד בשבועיים האחרונים. בשל כך, איש מאנשי הקבוצה לא יצטרך להיכנס לבידוד. ברגע שקיבל תשובה חיובית עדכן תושב את אנשי הקבוצה, ואמר להם: "בקטנה, נעבור גם את זה". כזכור, לאחרונה נדבק בקורונה בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, מה שהוביל את הנהלת הקבוצה להיכנס לבידוד לאחר שבאו עמו במגע. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ