בארגון השחקנים מבקשים לשמור על זכויות שחקני ליגת העל עם החזרה לאימונים

בארגון הזהירו כי ללא מכתב מהנהלת הקבוצה עלולים השחקנים שלא לקבל תשלום מהמדינה עקב יציאתם לחל"ת. במכבי חיפה הוחלט כי דולב חזיזה יעבור ניתוח שישבית אותו לכשלושה שבועות

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דור מיכה, העונה מול הפועל חדרה. בארגון השחקנים ביקשו לוודא מהשחקנים שהם מקבלים מכתב מהקבוצות שהן מאשרות את החזרה לפעילות
דור מיכה, העונה מול הפועל חדרה. בארגון השחקנים ביקשו לוודא מהשחקנים שהם מקבלים מכתב מהקבוצות שהן מאשרות את החזרה לפעילותצילום: ניר קידר

על רקע הודעות של מספר קבוצות ליגת העל על החזרה לאימונים בהתאם להנחיות משרד הבריאות, פנה היום (חמישי) ארגון השחקנים לשחקני ליגת בבקשה לוודא כי אכן זכויותיהם נשמרות.

"לשחקנים מתאפשר כעת לחזור לאימונים קבוצתיים (תחת מגבלות)", נמסר מהארגון. "זוהי בשורה משמחת מאוד ומתחילים להריח את השיבה למגרשים. חשוב לשים לב, כי כל חזרה לאימונים צריכה להיות מלווה במכתב רשמי מהנהלת הקבוצה, הקורא לכם לחזור לעבודה מהחופשה ללא תשלום".

כלומר, ללא מכתב מהנהלת הקבוצה, עלולים השחקנים שלא לקבל תשלום מהמדינה (דמי אבטלה), ולצאת למעשה קירחים מכאן ומכאן. "הקפידו על העניין הבירוקרטי הזה", הפצירו בארגון מהשחקנים, "כדי לשמור על זכויותיכם".

בעוד מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל באר שבע, בית"ר ירושלים, בני יהודה, מכבי נתניה ועירוני קרית שמונה הודיעו על חזרתן לאימונים, בקבוצות אחרות, שהוציאו את השחקנים לחל"ת, עדיין מחכים להחלטה רשמית של המינהלת על חזרתה של הליגה בטרם ישובו לאימונים.

דולב חזיזה יעבור ניתוח וצפוי להיעדר כשלושה שבועות

לצד השמחה הטבעית מהחזרה לאימונים, הגיעה גם בשורה לא פשוטה עבור מכבי חיפה שהתבשרה היום כי קשרה דולב חזיזה ייאלץ לעבור ניתוח בקע. חזיזה, אחד המצטיינים בשורות חיפה בעונה שנקטעה עקב משבר הקורונה, סובל מבקע מפשעתי פשוט ועבר מספר טיפולים. אולם, הוא שב להתלונן על כאבים בזמן פגרת הקורונה.

דולב חזיזה, העונה. זמן ההחלמה המשוער הוא כשלושה שבועותצילום: שרון בוקוב

גם לאחר שזכה למנוחה בימים האחרונים, הכאבים במפשעה המשיכו ועל כן החליטו במועדון להוציאו לניתוח. זמן ההחלמה המשוער מניתוח שכזה הינו כשלושה שבועות, מה שעשוי להספיק לקשר לחזור לכשירות לקראת חידוש אפשרי של הליגה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ