במינהלת מחכים לאישור חזרה ומאשימים את פרופ' גרוטו: "עושה לנו פרצופים"

בכירים במינהלת הביעו ביקורת על כך שבתי הספר קיבלו אישור לשוב לפעילות, בעוד שהכדורגל הישראלי עדיין ממתין להיתר לשוב לאימונים מלאים. מכתב רשמי של משרד הבריאות צפוי להתקבל היום

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות
פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות. במינהלת מחכים לאישורצילום: אליהו הרשקוביץ

שבוע קריטי צפוי באשר לסוגיית חזרת ליגת העל בכדורגל לפעילות. במינהלת הליגות מקווים לקבל אולי עוד היום (ראשון) מכתב רשמי מפרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, שיתיר להם לשוב לאימונים מלאים.

המטרה היא לקבל את האישור בהקדם על מנת לערוך אימונים כשלושה עד ארבעה שבועות בטרם תחודש הליגה בחודש יוני במתכונת של שלושה משחקים בשבוע. נכון לעכשיו, גורמים במנהלת זעמו על כך שגרוטו "עושה להם פרצופים" כדבריהם, בזמן שחלק גדול מהתלמידים שבו לספסל הלימודים. 

הדרבי התל אביבי, העונה. הכדורגל יחזור?צילום: שרון בוקוב

"כשחוזרים ללמוד אין יותר ריחוק חברתי והיינו מצפים שבמקביל תאושר גם החזרה לאימונים מלאים", אמרו במינהלת. "אנחנו מצפים לקבל את האישור כדי שאפשר יהיה לחדש את הליגה ביוני לאחר חלק מהליגות באירופה ולסיים אותה על המגרש. זו מלחמה על החיים והפרנסה של כולנו".

במקביל לציפייה לאותו מכתב ממשרד הבריאות, במינהלת יצאו הבוקר בקמפיין רחב היקף על חשיבות שובו של הכדורגל בישראל תחת הכותרת: "תחזירו לנו את הכדורגל".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ