פתחו יומנים: משחק העונה הראשון ב-2 או 3 ביוני, גמר הגביע ב-11 או 12 ביולי

מינהלת ליגת העל פרסמה את לוח המחזורים המלא של הבית העליון והבית התחתון בליגת העל. הדרבי הראשון של תל אביב יתקיים ב-20 או ה-21 ביוני, מכבי חיפה תארח את מכבי תל אביב בשנית ב-7 או 8 ביולי, מחזור לפני סיום העונה

אור בוקר
אור בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שרי ואצילי נאבקים על הכדור. ייפגשו גם במחזור הלפני אחרון
שרי ואצילי נאבקים על הכדור. ייפגשו גם במחזור הלפני אחרוןצילום: ניר קידר

מינהלת ליגת העל פרסמה הערב (חמישי) את תאריכי המחזורים בבית העליון והתחתון בליגת העל. ברוב השבועות, ייערכו שני מחזורים בשבוע. מכבי תל אביב תארח את מכבי חיפה במחזור השני של ליגת העל, שייארח בין התאריכים 2 ו-3 ביוני. הפעם השנייה שבה תיפגשנה שתי הטוענות לכתר היא במחזור ה-35 והלפני האחרון, שייערך ביום שבת או יום ראשון, 7/8 ביולי. 

הדרבי של תל אביב יתקיים במחזור ה-31 (20 או 21 ביוני), ובדיוק שבוע לאחר מכן גם במחזור ה-33 (27 או 28 ביוני). המחזור האחרון של הבית העליון ייערך ב-7 ו-8 ביולי, בעוד הבית התחתון ייסגר ב-30 ביוני וב-1 ביולי. 

גביע המדינה ייערך ביום ראשון, 12 ביולי, או יום קודם לכן. ייתכן שהגמר אף יוקדם, תלוי בזהות הקבוצות שתעפלנה אליו. חצאי הגמר ייערכו ב-9 וב-10 ביוני, אחרי המחזור ה-29 בבית העליון וה-28 בבית התחתון.

מכבי פתח תקוה חוגגת עלייה לחצי הגמר. ייערך בעוד קצת יותר מחודשצילום: ניר קידר

מוקדם יותר התכנס דירקטוריון המינהלת בישיבה שנערכה דרך הזום, וקיבל עדכון על המתווה לחידוש פעילות הליגות המקצועניות בכדורגל. כפי שהוחלט, משחקי הבית העליון יתחדשו ביום שבת ה-30 במאי, בעוד אלו של הבית התחתון יחלו ביום שלישי ה-2 ביוני. יום קודם לכן תתחדש הליגה הלאומית.

יו"ר המנהלת, ארז כלפון, דיווח כי המינהלת פועלת מול משרד האוצר למתן פיצוי לקבוצות הכדורגל המקצועניות שנפגעו ממשבר הקורונה. כלפון: "אני קורא לכל השחקנים ולצוותים המקצועיים לפעול באחריות ולהקפיד על כללי הזהירות הנדרשים שהועברו לקבוצות, על מנת שהעונה תסתיים באופן ספורטיבי על כר הדשא וללא נזקים כלכליים נוספים לקבוצות הכדורגל המקצועניות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ