יהושע (ג'וש) בריינר
יהושע (ג'וש) בריינר

המשטרה הודיעה הבוקר (חמישי) כי פתחה בבדיקת דיווח שלפיו שני כדורגלנים קיימו יחסי מין עם קטינות. בחדשות 13 דווח אמש כי במכבי תל אביב קיבלו תלונה שלפיה שני שחקנים קיימו בתקופה האחרונה יחסי מין עם שתי תלמידות תיכון בנות 15.

מקורבים לשני השחקנים אמרו כי הם פגשו את הקטינות לפני כשבועיים בבאר שבע, במסיבת יום הולדת של כדורגלן אחר מליגת הגל, שם החליפו מספרי טלפון. לדבריהם, כשבוע לאחר המסיבה הקטינות יצרו קשר עם השחקנים והגיעו לבית של אחד מהם בתל אביב, שם קיימו יחסי מין.

מקורבי השחקנים טענו בשיחה עם "הארץ" כי השחקנים המעורבים במקרה מחזיקים בידיהם הוכחות לכך שהשתיים הציגו עצמן לשחקנים כבנות 17. לפי החוק, אדם המקיים יחסי מין עם נערה בגילי 16-14 מבצע עבירה של בעילה אסורה בהסכמה, שדינה עד חמש שנות מאסר.

עורכי הדין של השחקנים, עדי כרמלי וינון היימן, מסרו: "שני הכדורגלנים לא עברו כל עבירה. בידינו ראיות חד-משמעיות כדי להוכיח את גרסת מרשינו שאותן אנחנו נציג למשטרה בבוא העת".

מהמשטרה נמסר כי "בהמשך לפניות בנוגע לפרסומים האחרונים אודות מעורבות ספורטאים באירועים בהם קיים חשד לכאורה למעורבות בפלילים, במשטרה מבקשים להבהיר כי נפתחה בדיקה לבחינת הפרסומים".

ממכבי תל אביב נמסר: "המועדון מודע לפרסומים באמצעי התקשורת ועוקב אחר ההתפתחויות. בשלב זה לא נגיב מעבר לתגובה זו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ