בגלל מסיבת בריכה: ירדן שועה הפר את הוראות הבידוד. מכבי חיפה נקנסה ב-30,000 ש"ח

החלוץ של הירוקים תועד חוגג במסיבה יומיים לפני הדרבי החיפאי. מכבי חיפה ערכה לשועה בדיקת קורונה שיצאה שלילית ותעמיד אותו לוועדת משמעת

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ירדן שועה. הפר את הוראות הבידוד של המינהלת ומשרד הבריאות
ירדן שועה. הפר את הוראות הבידוד של המינהלת ומשרד הבריאותצילום: שרון בוקוב

ירדן שועה ממשיך לככב ולא על הדשא. אתמול (חמישי) פורסם בערוץ הספורט שהחלוץ של מכבי חיפה הפר את הוראות הבידוד של המינהלת ומשרד הבריאות. שועה נראה רוקד במסיבת בריכה שנערכה בקיסריה, יומיים לפני הדרבי מול הפועל חיפה בו הוא פתח. 

השחקן התנצל בפני ראשי המועדון והוא אמור להיכלל בסגל למשחק מחר מול בית"ר ירושלים. ביום ראשון תיערך לו ועדת משמעת. במכבי חיפה הודיעו ששועה עבר מיד בדיקות קורונה ונמצא שלילי לפני ששב לאימונים. "מרגע שנודע לנו אודות המקרה, נעשה בירור עם ירדן, השחקן הבהיר מיד כי טעה", נמסר מהקבוצה, "במועדון הוחלט לשלחו מיד לבדיקות קורונה. ירדן נמצא שלילי והושב לאימונים. בירור משמעתי יערך בתוך המועדון. ירדן כמובן התנצל והבהיר כי לא ישוב על כך".

מי שלא התרשמה מההתנצלות היא מינהלת הליגה. שם החליטו להטיל קנס בגובה 30 אלף שקלים על מכבי חיפה ומסרו מכתב מידי היו"ר ארז חלפון לאסף בן דב, מנכ"ל חיפה: "אני מקווה כי השחקן יטופל במלוא חומרת הדין וכי המסר יועבר בתקיפות בקרב שחקני המועדון ועובדיו באופן שימנע הישנות מקרים מעין אלו ויאפשר את סיום העונה תוך שמירה מיטבית על בריאות השחקנים, הצוות והקהל. ירדן שועה תועד כשהוא מבלה במסיבת בריכה הומת אדם, ללא שמירה, בלשון המעטה, על כללי הריחוק החברתי ותוך הפרה בוטה וגורפת של הנחיות משרד הבריאות והמנהלת. הזלזול המחפיר שהופגן בולט במיוחד על רק התקופה בה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר חולי הקורונה. אירועים כדוגמת זה פוגעים באופן חמור במאמצי המנהלת מזיקים לכדורגל הישראלי כולו. למותר לציין את הנזק החמור, הרוחבי והמקיף, שעלול להיגרם לענף עקב הידבקות של מי מהשחקנים או אנשי הצוות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ