מכבי תל אביב הודיעה: שני השחקנים החשודים הוצאו לחופשה זמנית מהמועדון

הקבוצה הגיבה באריכות לחשדות לפיהם שניים משחקניה קיימו יחסי מין עם קטינות. "הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר", נכתב בהודעת הקבוצה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מכבי תל אביב באימון הקבוצה ביום חמישי האחרון
מכבי תל אביב באימון הקבוצה ביום חמישי האחרוןצילום: תומר אפלבאום

שני שחקני מכבי תל אביב שחשודים בקיום יחסי מין עם קטינה ייצאו לחופשה זמנית מהמועדון. כך הודיעה היום (שבת) הקבוצה. מאז פורסם המקרה והמשטרה פתחה בחקירה, במכבי תל אביב נמנעו מלהגיב באופן ספציפי לחשדות. היום פרסמה הקבוצה הודעה מפורטת בה היא מבקשת להמתין בסבלנות מיצוי ההליכים אך מגנה כל התנהגות שאינה הולמת את המועדון. 

"הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר", נכתב בהודעת הקבוצה, "בהמשך לכתבות שפורסמו בשבוע האחרון, התמקדנו באיסוף מידע ובהתנהלות על פי הנהלים של הרשויות הרלבנטיות החוקרות את הנושא. עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע".

בקבוצה גינו כל התנהגות שאינה הולמת את ערכי המועדון: "המועדון יעקוב מקרוב אחר כל ההיבטים של ההליך ויפעל בהתאם לממצאים ברגע שיהפכו לזמינים. עמדת המועדון אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות לא חוקית, גזענית, מפלה מכל סוג שהוא, או כזו שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב".

כמו כן, הנהלת המועדון ערכה פגישה עם שני השחקנים בה נקבע באופן הדדי שהשחקנים ייצאו לחופשה זמנית. "המועדון ימשיך כתמיד לדבוק בהתנהלות על פי חוק, כמו גם על פי ערכים וסטנדרטים התנהגותיים אותם אנו רואים ככאלה המשרתים את טובת המועדון", נמסר, "בבוא העת נפעל במסגרת הליכים פנימיים, ובנושא זה ערך המועדון פגישה עם השחקנים בה נקבע באופן הדדי לטובתם וטובת והמועדון על יציאתם לחופשה זמנית שתאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד, בין שאר הדברים, בכדורגל.המועדון מגנה בכל תוקף את הניסיונות להשמיץ כל צד במהלך הליך זה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ