בכיר בהתאחדות טוען: "עזיבת וילי רוטנשטיינר תפגע אנושות בנבחרת ישראל"

לקראת המשך הדיונים על עתידו של המנהל הטכני, עו"ד מורן מאירי, אחד מחברי הפורום בהתאחדות, פנה במכתב ליו"ר בדרישה להשאיר את רוטנשטיינר, וכפועל יוצא גם את המאמן הרצוג

עירד צפריר - צרובה
עירד צפריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
וילי רוטשנטיינר ואנדי הרצוג. יישארו לקדנציה נוספת?
וילי רוטשנטיינר ואנדי הרצוג. יישארו לקדנציה נוספת?צילום: ניר קידר

עתידו של ווילי רוטנשטיינר בתפקיד המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, יעלה לדיון ביום ראשון כאשר הפורום המקצועי של ההתאחדות יתכנס לפגישה מיוחדת בנושא, אך עוד לפני כן אחד מחברי הפורום, עוה"ד מורן מאירי, הוציא מכתב ליו"ר ההתאחדות אורן חסון ובו תמיכה חד משמעית בהמשך העסקתו של האוסטרי.

מאירי הבהיר כי הפסקת עבודתו של רוטנשטיינר "תפגע אנושות בסיכויי ההעפלה של הנבחרת ליורו, באמון השחקנים בהתאחדות, בתהליך הסמכת המאמנים ופרויקטים רבים נוספים אותם מוביל רוטנשטיינר ואף תחייב פיצוי כספי משמעותי. אין זה אלא מארג של קומבינות אשר יוביל לקריסת התהליכים לקידום הכדורגל הישראלי ואובדן אמון הציבור. את עבודתו של רוטנשטיינר עלינו לבחון בתום ארבע שנים".

עו"ד מורן מאירי (מימין). תומך בצוות האוסטריצילום: שרון בוקוב

רוטנשטיינר נמצא בעיצומו של מו"מ ארוך ומתיש לגבי קיצוץ בשכרו אך הצדדים רחוקים מלהגיע להסכמות - המנהל הטכני מוכן לקצץ 20% בלבד לעומת דרישה להפחתה של 50%. בקורס הפרו שהעביר היום כבר רמז רוטנשטיינר כי הוא צפוי לעזוב כשאמר לחניכים כי  לא בטוח שהוא יהיה נוכח בסיום הקורס בשל המחלוקת לגבי חוזהו.

הפסקת עבודתו של רוטנשטיינר תוביל כפועל יוצא גם לסיום תפקידו של המאמן אנדי הרצוג. המועמדים להחליפו נכון לעכשיו הם יוסי אבוקסיס, ברק בכר, אברהם גרנט וניר קלינגר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ