שר הספורט על פרשת הכדורגלנים והקטינות: "הנערות בוודאי לא אשמות"

חילי טרופר כתב פוסט בפייסבוק וביקש להגן על הנערות ש"סופגות התקפות והכפשות קשות". טרופר הבהיר שהסוגיה המשפטית עוד צריכה להתברר אך כתב ש"חשובה הבעת קול ערכי ועקרוני שמצופה משחקני כדורגל"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חילי טרופר. גינה את ההתקפות וההכפשות שסופגות הנערות
חילי טרופר. גינה את ההתקפות וההכפשות שסופגות הנערותצילום: נועם מושקוביץ

החקירה בענייני שני שחקני מכבי תל אביב, שחשודים בבעילה אסורה בהסכמה, עדיין מתנהלת. היום (ראשון) שר הספורט, חילי טרופר, התייחס לפרשה בפוסט בו כתב בפייסבוק והביע תמיכה בנערות. 

"הסוגיה המשפטית עוד תתברר, אבל בלי קשר ישיר אליה יש להגיד בקול ברור: הנערות בוודאי לא אשמות", כתב טרופר, "בימים האחרונים סופגות הנערות שעומדות במרכז הפרשה, הכפשות והתקפות קשות. כנגד הכיעור והרעל כלפיהן, יש חובה ערכית לעמוד בצורה ברורה ולהדגיש כי יש לנו אחריות להגן על הנערות האלו, לכבד אותן ואת משפחותיהן, לשמור על כבודן שלהן ושל נשים בכלל".

טרופר כתב שהוא מצפה מספורטאים להתנהג באופן ערכי ולהוות דוגמא אישית. "נכון לאפשר למשטרה לנהל את ההליך החוקי בצורה מסודרת ונקייה. לצד זאת, חשובה הבעת קול ערכי ועקרוני שמצפה משחקני כדורגל, בוודאי שחקנים מוכרים ונערצים בליגת העל, להתנהגות ראויה שמהווה דוגמה אישית. בואו לא ניתן מקום לרפש ולהכפשות כלפי הנערות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ