למצוא מאמן נבחרת בתוך חודש: אלי כהן צורף לוועדת האיתור של ההתאחדות

המאמן הוותיק הצטרף לאורן חסון ואלי אוחנה בוועדת האיתור למינוי מאמן נבחרת. "הרכב הוועדה נוסך בי ביטחון", אמר יו"ר ההתאחדות חסון

עירד צפריר - צרובה
עירד צפריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי כהן. המנג'ר של מודיעין הצטרף לוועדת האיתור
אלי כהן. המנג'ר של מודיעין הצטרף לוועדת האיתורצילום: ניר קידר

אלי כהן צורף לוועדת האיתור למינויו של מאמן הבא של נבחרת ישראל. יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, בעצמו חבר בוועדה, החליט בהתאם לסמכות שהוענקה לו על ידי הנהלת ההתאחדות לצרף את "השריף", שסיכם לאחרונה על הצטרפותו כמנג'ר של עירוני מודיעין מליגה ב'.

ביום ראשון בישיבת הנהלת ההתאחדות יביא חסון לאישור גם את צירופו לוועדת האיתור של שינו זוארץ, יו"ר הוועדה המקצועית, שיהיה החבר הרביעי בנוסף לחסון, כהן ואלי אוחנה. 

"אני מודה לאלי כהן על הסכמתו להצטרף לוועדת האיתור ולתרום מנסיונו העשיר לאיתור המאמנים הנכונים לנבחרת הבוגרת ולנבחרות הצעירות", אמר חסון. "מיד עם אישור הרכב הוועדה המלא נתכנס באופן אינטנסיבי, בשאיפה לסיים את המלאכה בתוך כחודש. הרכב הוועדה, יחד עם הסיוע של המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, נוסך בי ביטחון לגבי איכות הדיונים והבחירה באנשים המתאימים להוביל את נבחרות הלאום שלנו".

אלי כהן הוסיף: ״אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. אני מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים, היתה לי זכות לעבוד עם חלקם כאשר היו שחקנים ולאחר מכן כאשר עמדו מולי על הקווים. אני סמוך ובטוח כי הרכב הוועדה מבטיח דיונים ענייניים ובחירה מקצועית בראויים ביותר״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ