אצילי ומיכה בתגובה ראשונה: "שגינו מבחינה מוסרית; חרצו את דיננו כאחרוני הפושעים"

שני השחקנים של מכבי תל אביב הגיבו בחשבונות האינסטגרם שלהם לראשונה מאז נפתחה נגדם החקירה הפלילית בגין בעילה אסורה בהסכמה: "מתנצלים בפני כל מי שנפגע"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עומר אצילי ודור מיכה
עומר אצילי ודור מיכה, העונה.צילום: ניר קידר

לראשונה מאז נפתחה נגדם החקירה הפלילית בגין בעילה אסורה בהסכמה, פרסמו הערב (שישי) שני כדורגלני מכבי תל אביב, עומר אצילי ודור מיכה את תגובתם, בהודעות כתובות באינסטגרם שלהם. שני השחקנים, שהושעו על ידי המועדון, עדיין לא חזרו להתאמן עם חבריהם, וייתכן שמטרת הודעתם היא להאיץ את תהליך החזרה לקבוצה. 

"שגיתי ברמה המוסרית. דבר ראשון, פגעתי בחשוב לי מכל, באשתי היקרה. אבל זה עניין אישי שלנו לפתור ואין לנו כל כוונה לשתף בחיינו הפרטיים", כתב אצילי, והמשיך: "כולם יודעים שאני אוהב את הכדורגל שהרי מדובר גם במקצוע שלי ובמקור פרנסתי, ועל כן הייתי צריך להבין את המשמעויות של הפרסום והחשיפה יותר טוב, ולא לעשות את השטות הלא אחראית שעשיתי בקלות דעת ובטיפשות. אני מתנצל ומצטער בפני כל אלו שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אכזבתי אותם. אני מתנצל בפני כל ילד או ילדה שנאלצו לשאול את ההורים שלהם מה קרה איתי ובפני כל הורה שנאלץ להסביר".

עוד כתב קשר מכבי תל אביב: "שילמתי מחיר אישי, ציבורי, נפשי וכלכלי וברור לי שגם אמשיך לשלם מחיר כבד בעתיד, מעבר לזה שאצטרך ללמוד לחיות עם הכתם הזה עוד שנים רבות. אין לי כל כוונה להישבר מכך ואעשה הכל כדי לעשות טוב, לשפר ולתרום לקהילה בכל דרך אפשרית. בהזדמנות זאת חשוב לי להודות לאוהדים ולאנשים שתומכים בי ברגעים לא פשוטים אלה.".

מיכה פתח את הפוסט שלו במלים: "‎אלו שמכירים אותי יודעים שאני לא נוהג לשתף בחיי האישיים. אך זה לא סוד שעוברת עליי תקופה לא קלה אשר השפיעה גם על בני משפחתי. תקופה שטלטלה אותי נפשית, תקשורתית וכמובן במישור הספורטיבי. ‎אז החלטתי לשתף אתכם קצת ממה שעבר עליי בחודשים האחרונים".

בהמשך כתב: "‎לפני 3 חודשים חוויתי פרידה קשה וכואבת מבת הזוג לאחר 6 וחצי שנים של זוגיות ארוכה. כחלק מהצורך להתגבר על הפרידה מצאתי את עצמי מבלה יותר שלא כהרגלי. ‎חודש וחצי מאוחר יותר, נפלו עליי השמים עם חשיפת המקרה המדובר. באופן טבעי לאורך כל הדרך שמרתי על שתיקה, אך מחול השדים, השמועות וההכפשות לא פסקו, ונדמה כי בית משפט השדה עבד שעות נוספות וכל זאת בזמן שהחקירה עדיין בעיצומה והפרטים אינם ידועים, דבר זה לא מנע את הרצון לחרוץ את דיני כאחרון הפושעים.

דור מיכה. "הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר"צילום: ניר קידר

‎"על אף זאת, בכל התקופה שבה ישבתי בבית, ערכתי חשבון נפש עמוק עם עצמי במטרה להבין איפה אני כשלתי בדרך. למרות שאני בסך הכל רווק בן 28 והייתי משוכנע שמדובר בבגירות בנות 18, הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר מתוקף היותי דמות מוכרת ומודל לחיקוי לצעירים רבים ולכן אני מצטער אם היו כאלה שהתאכזבו ממעשיי. הלוואי וכל זה לא היה קורה אך את הגלגל לא ניתן להשיב לאחור. הנזק התדמיתי שנגרם כנראה ילווה אותי לאורך כל חיי אך את כל הטוב שעשיתי לאחרים, החינוך שקבלתי בבית והערכים שאותם יישמתי, אמשיך ליישם כל חיי. מיכה סיים את הפוסט במילות תודות לאוהדים, חבריו ומשפחתו.

החשד העומד נגד שני השחקנים הוא שקיימו יחסי מין אסורים בהסכמה עם קטינות בנות פחות מ-16, וכן כי הגישו אלכוהול לקטינות. השניים נחקרו במשטרה, וטענו שהנערות הציגו עצמן כמבוגרות יותר. לאחר סיום חקירת המשטרה בעניין, הועבר התיק לפרקליטות, שעדיין לא קיבלה החלטה בנוגע להעמדתם לדין של השניים.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ