עומר אצילי ודור מיכה לא זומנו למחנה האימונים של מכבי תל אביב בירושלים

שני שחקני מכבי תל אביב, החשודים בבעילה אסורה בהסכמה, לא ייצאו עם הקבוצה למחנה שיתחיל מחר בבירה. מהאלופה לא נמסרה תגובה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עומר אצילי ודור מיכה. לא זומנו למחנה האימון
עומר אצילי ודור מיכה. לא זומנו למחנה האימוןצילום: שרון בוקוב

עומר אצילי ודור מיכה לא זומנו על ידי מכבי תל אביב למחנה האימון שתקיים האלופה ממחר בירושלים, לקראת העונה החדשה. השניים חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, ומושעים מאימוני הקבוצה. ממכבי תל אביב לא נמסרה תגובה.

אתמול (שישי) פרסמו השניים תגובה ראשונה מאז החלה החקירה נגדם, בחשבונות האינסטגרם שלהם. אצילי כתב: "שגיתי ברמה המוסרית. אני מתנצל ומצטער בפני כל אלו שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אכזבתי אותם. שילמתי מחיר אישי, ציבורי, נפשי וכלכלי וברור לי שגם אמשיך לשלם מחיר כבד בעתיד, מעבר לזה שאצטרך ללמוד לחיות עם הכתם הזה עוד שנים רבות".

מיכה כתב: "חרצו את דיני כאחרון הפושעים. על אף זאת, בכל התקופה שבה ישבתי בבית, ערכתי חשבון נפש עמוק עם עצמי במטרה להבין איפה אני כשלתי בדרך. למרות שאני בסך הכל רווק בן 28 והייתי משוכנע שמדובר בבגירות בנות 18, הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר מתוקף היותי דמות מוכרת ומודל לחיקוי לצעירים רבים ולכן אני מצטער אם היו כאלה שהתאכזבו ממעשיי. הנזק התדמיתי שנגרם כנראה ילווה אותי לאורך כל חיי".

מכבי תל אביב, עדיין ללא מאמן חדש, תצא מחר למחנה אימון ותתאמן בימים הקרובים בבירה. למחנה זומנו שחקנים צעירים רבים, כאשר האלופה עדיין לא החתימה שחקנים לקראת העונה הבאה.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ