דיווח: מכבי תל אביב צפויה לשחרר את עומר אצילי ודור מיכה

עומר אצילי ודור מיכה, שחשודים בבעילה אסורה בהסכמה, עדיין מושעים מאימוני מכבי תל אביב ולא זומנו למחנה האימונים של הקבוצה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עומר אצילי במדי מכבי תל אביב, העונה
ספורט הארץ

ככל שחולפים הימים, נראה כי עתידם של אצילי ודור מיכה יהיה מחוץ למועדון ועל פי ערוץ הספורט, זו ההערכה הרווחת גם בשורות האלופה.

אתמול (שבת) דווח כי האלופה לא זימנה את השניים למחנה האימונים של הקבוצה בירושלים. מאז פרסום הפרשה בתחילת יוני, אצילי ומיכה מושעים מאימונים הקבוצה, ועל פי הערכות הבעלים מיטש גולדהאר הכריע כי השניים לא ישובו לשחק - גם אם לא יואשמו בדין.

ביום שישי פרסמו השניים תגובה ראשונה מאז החלה החקירה נגדם, בחשבונות האינסטגרם שלהם. אצילי כתב: "שגיתי ברמה המוסרית. אני מתנצל ומצטער בפני כל אלו שאוהבים ומעריכים אותי ואשר אכזבתי אותם. שילמתי מחיר אישי, ציבורי, נפשי וכלכלי וברור לי שגם אמשיך לשלם מחיר כבד בעתיד, מעבר לזה שאצטרך ללמוד לחיות עם הכתם הזה עוד שנים רבות".

מיכה כתב: "חרצו את דיני כאחרון הפושעים. על אף זאת, בכל התקופה שבה ישבתי בבית, ערכתי חשבון נפש עמוק עם עצמי במטרה להבין איפה אני כשלתי בדרך. למרות שאני בסך הכל רווק בן 28 והייתי משוכנע שמדובר בבגירות בנות 18, הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר מתוקף היותי דמות מוכרת ומודל לחיקוי לצעירים רבים ולכן אני מצטער אם היו כאלה שהתאכזבו ממעשיי. הנזק התדמיתי שנגרם כנראה ילווה אותי לאורך כל חיי".

מכבי תל אביב, עדיין ללא מאמן חדש, יצאה היום למחנה אימון ותתאמן בימים הקרובים בבירה. למחנה זומנו שחקנים צעירים רבים, כאשר האלופה עדיין לא החתימה שחקנים לקראת העונה הבאה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ