יעקב בוזגלו תוקף את הפועל תל אביב: "בריונות וניהול שכונתי"

אביו של מאור בוזגלו תקף את האדומים על ביטול ההסכם באופן חד צדדי על ידי הקבוצה. "סטנדרטים של המאפיה האיטלקית", כתב בוזגלו בעמוד הפייסבוק שלו

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מאור בוזגלו. המאבק עם הפועל תל אביב עובר לזירה המשפטית
מאור בוזגלו. המאבק עם הפועל תל אביב עובר לזירה המשפטיתצילום: שרון בוקוב

אפשר להתווכח על האם הקדנציה של מאור בוזגלו בהפועל תל אביב היתה מוצלחת על הדשא, אבל אין ספק שהיא הסתיימה בטונים צורמים. לפני כמה שבועות האדומים הודיעו לבוזגלו שההסםם ביניהם מבוטל והוא משוחרר באופן חד צדדי והיום (שלישי) אביו של השחקן, יעקב בוזגלו, תקף את התנהלות המועדון בעמוד הפייסבוק שלו. 

"למרות ששני מועדונים גדולים הציעו לו סכומים גבוהים יותר, בחר מאור בוזגלו להגיע להפועל תל אביב. האמת היא שאני אשם, ואין לי אלא להתנצל בפני מאור, מירן וילדיהם – הנכדים שלי", כתב בוזגלו האב, "שמעתי את הסיפורים, וידעתי שהפועל תל אביב הוא מועדון בעייתי מאוד מבחינת היחס לשחקנים ומוסר התשלומים, לאור כל התהפוכות בשנים האחרונות. לא לשווא דאגתי להחתים את כל ארבעת הבעלים על ערבות אישית. אבל האמת היא שאפילו אני, אחרי כל מה שעברתי בכדורגל הישראלי, הופתעתי לרעה. כזו ביריונות, כזה ניהול שכונתי - טרם ראיתי. לא ידעתי עד כמה המצב חמור. לא יכולתי אפילו לדמיין לעצמי שמועדון יתנהג בצורה מגעילה ומשפילה כל כך, לשחקן שהקריב מעצמו ואף ויתר על שכר כדי לשחק בו. ביטול חד צדדי של הסכם, ועוד עם שחקן פצוע - זהו מהלך מחפיר ערכית, מוסרית ומשפטית. אם לא די בכך, היום דרשו ממנו להחזיר גם את הרכב".

בוזגלו סיפר שהוא מתכוון לתבוע את הפועל תל אביב. "את המלחמה שלנו, אנחנו מעבירים עכשיו לזירה המשפטית והציבורית", הוא כתב, "את הנזקים עוד מוקדם לאמוד, גם אנחנו עוד לומדים אותם, אבל אני מצדי מבטיח לעשות הכול כדי שגם ההורים וגם השחקנים הצעירים בראשית דרכם יידעו מי זאת הפועל תל אביב. ליבי על הקהל המדהים של הפועל, שצריך שוב ושוב לסבול בעלים שהורסים כל חלקה טובה במועדון הגדול הזה, ומכפישים את שמו. פרידה מקוממת ומעליבה כמו זו שאנחנו חווים וסובלים היום , ספק אם מתאימה אפילו לליגה למקומות עבודה. קיבלתם שחקן שרצה להגיע אליכם, שהקריב מעצמו. תחזירו אותו בריא ואחר כך נדבר. בוודאי אל תזרקו אותו, בסטנדרטים של המאפיה האיטלקית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ