ספורט הארץ

יממה לאחר שמאור בוזגלו הודיע כי אביו לא ישמש יותר כסוכנו, יעקב בוזגלו הגיב להחלטת הקשר בן ה-32, שמחפש בימים אלה קבוצה על רקע הפרידה הצפויה מהפועל תל אביב הקיץ.

"היחסים של מאור, אלמוג ושלי מצוינים. אני בטוח שלפחות חלק מבעלי המועדונים לא אהבו אותי אבל אני שמח שמאור מירן, אלמוג, נטליה והנכדים כן! בינינו, זה יותר חשוב", כתב יעקב בוזגלו בחשבון הפייסבוק שלו, "‎בכנות, אני מאחל לכל שחקן ושחקן חצי ממה שמאור עשה. גם מבחינה מקצועית וגם כלכלית. כמו שניתן להבין לא תמיד ראינו את הדברים עין בעין והיו הרבה חילוקי דעות. זה לגיטימי ולמרות הכל, אני גאה במאור שלאורך כל הדרך נתן בי אמון מלא".

בוזגלו. רוצה רענון לקראת היישורת האחרונה בקריירהצילום: ניר קידר

האב ליווה את מאור בוזגלו מתחילת הקריירה, ולאורך התקופה היה ממחוללי הכותרות העיקריים של הכדורגל הישראלי. בעיניו, וכפי ששב ואמר במשך שנים, מאור בוזגלו היה השחקן הטוב ביותר במדינה ולכן יש להעמיד לרשותו תנאים בהתאם. מלבד מאור, גם בנו אלמוג משחק בליגת העל (הפועל חיפה) ייוצג על ידי סוכנים חדשים, האחים רונן וגלעד קצב.

"‎היום מאור יוצא לדרך חדשה, עם סוכן חדש והלוואי שיצליח איתו לפחות כמו
‎שהצליח איתי, לא יהיה מאושר ממני. ברמה האישית, אני מסתכל אחורה היום ויודע, שאם הייתי צריך לקבל את ההחלטות שוב הייתי מקבל את אותן החלטות בדיוק ואני לא מצטער על כלום. תמיד שמח בחלקי. אז נכון שתמיד אפשר יותר אבל זה כל העניין, להיות שמח בחלקך. ‎כל שאני מבקש עבור מאור ואלמוג זה בריאות ובריאות וכל היתר בונוס".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ