שחקני ז'לייזניצ'אר נמצאו חיוביים לקורונה, משחקה של מכבי חיפה יידחה

אחרי שהשאירה בבוסניה שישה שחקנים שנדבקו בנגיף, חמישה שחקנים שהגיעו לישראל נמצאו גם הם חיוביים. אופ"א דחתה את המשחק במסגרת הסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צ'ארון שרי. משחקה של מכבי חיפה יידחה
איתמר קציר
איתמר קציר

המשחק בין מכבי חיפה לז'לייזניצ'אר במסגרת הסיבוב הראשון במוקדמות הליגה האירופית נדחה ולא יתקיים הערב (חמישי). המשחק היה אמור להתחיל בשעה 20:00 אולם משרד הבריאות הודיע הבוקר שיש לדחותו בשל החשש לקורונה. הקבוצה הבוסנית, שכמה משחקניה נדבקו בנגיף, תחזור לארצה במטוס פרטי ואופ"א תקבע מועד חדש למשחק. 

עוד לפני הגעתה לישראל, שישה שחקנים בז'לייזניצ'אר אובחנו כחולים בקורונה ונותרו בבוסניה. אתמול התברר שחמישה שחקנים נוספים בקבוצה נדבקו והיא לא קיימה אימון מסכם לקראת המשחק. הבוקר הודיע המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, איתמר גרוטו, שיש לדחות את המשחק. 

במכתב ששלח גרוטו למנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, נכתב כי "התוצאות מעידות על התפרצות של קורונה בקרב השחקנים ולכן קיום המשחק מהווה סכנה בריאותית".

מחאה נגד יעקב שחר

ארגוני אוהדים של מכבי חיפה תלו הלילה שלטים בחיפה ובתל אביב במחאה על מצב הקבוצה. בין היתר נכתב בשלטים "מקום שני זה לא הישג" ו"דרוש שמאי".

בלם נורווגי בנתניה

מכבי נתניה החתימה את אקינסלה אקיניימי לעונה עם אופציה לשלוש עונות נוספות. כמו כן, החתימו בקבוצה את המגן הימני שנבחר בגביע הטוטו, עידו וייר. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ