יוצאים מהסגר: אושר מתווה קורונה חדש לעונת המשחקים 2020/21 בליגת העל

לפי המתווה החדש, גם שחקנים שיידרשו לבידוד בגלל חשיפה עם חולה מאומת, יוכלו לקחת חלק באימונים ומשחקים. במינהלת בירכו על המתווה: "יאפשר את קיום המשחקים עם פגיעה מינימלית בספורטיביות". בני סכנין עברה בבקרה

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מכבי תל אביב מניפה את צלחת האליפות. אושר מתווה הקורונה החדש לעונה הקרובה
איתמר קציר
איתמר קציר

משרדי הבריאות והספורט, אישרו היום (חמישי) את מתווה הפעילות לעונת המשחקים 2020/21 עבור קבוצות הליגות המקצועניות. המתווה שהוגש על ידי מנהלת הליגות, לאחר דיונים רבים שנערכו לאורך החודשים האחרונים כולל כמה עקרונות חדשים לעומת העונה הקודמת.

כל קבוצה תמנה "ממונה קורונה" שיהיה אחראי על יישום ההנחיות השונות שיועברו מהמינהלת או משרד הבריאות. השחקנים יוכלו לצאת מביתם גם בעבר לפעילות הקבוצה. בנוסף, נקבע  ששחקנים שיחשפו לחולה מאומת יחויבו בבידוד אבל יורשו לצאת לאימונים, משחקים ואירועים קבוצתיים. לעומת זאת, שחקנים שיגלו סימפטומים של המחלה יעברו בדיקת קורונה ועד לקבלת תשובה שלילית, ישארו בבידוד מלא ללא אפשרות ליציאה לפעילות הקבוצה. 

במינהלת בירכו על המתווה החדש. "אני מאמין בלב שלם כי המתווה שאושר, יאפשר את התחלת וסיום עונת המשחקים באופן תקין", אמר יו"ר המינהלת ארז כלפון, "אין ספק שבדרך יהיו קשיים ואתגרים רבים וברור שנצטרך לתת מענה נקודתי לכל בעיית הדבקות או חשיפה לחולים שיהיו בקבוצות כפי שנעשה בימים אלו ממש, אולם מתווה הפעילות כפי שפורט יאפשר את קיום המשחקים עם פגיעה ספורטיבית מינימלית".

סכנין עברה בבקרה

בני סכנין עברה בבקרה ותוכל לפתוח את העונה כרגיל. מוקדם יותר השבוע, איימה הבקרה התקציבית שהיא תוריד את הקבוצה ללאומית אם היא לא תסדיר את ענייניה הכספיים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ