בית"ר ירושלים: מקורב לנתניה שכנע זר לא לחתום כי אנו "שונאים שחורים"

המועדון מהבירה הוציא הודעה חריפה לפיה מקורב למכבי נתניה פעל כדי להטות החלטת השחקן הזמבי לאמק בנדה שלא לחתום בבית"ר ולהעדיף את נתניה, אחרי שסיכמו מולו את התנאים. "נתנו לו כדוגמה את עלי מוחמד שהתקבל בסערה. נשקול צעדנו", נכתב

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עלי מוחמד. התקבל בסערה
ספורט הארץ

גורם המקורב למכבי נתניה שכנע את השחקן הזמבי לאמק בנדה שלא לחתום בבית"ר ירושלים ולחתום בנתניה כי "בבית"ר שונאים שחורים", כך טוענת בית"ר ירושלים בהודעה ששיגרה היום (חמישי) לכלי התקשורת. 

"בשבועות האחרונים אנו מנהלים משא ומתן עם השחקן לאמק בנדה, אחריו אנו עוקבים כבר תקופה ארוכה", נכתב בהודעת המועדון המפרטת את השתלשלות העניינים, "לאחר שהגענו להבנה והסכמה עם המועדון והשחקן, והתנאים סוכמו עד הפרט האחרון, נשלחה טיוטת חוזה חתומה לקבוצתו, ארסנל טולה. להפתענו הרבה, קיבלנו הודעה בה נאמר כי השחקן החליט לחתום במכבי נתניה".

בבית"ר ירושלים טוענים כי הסיבה להחלטת השחקן נבעה מגורם המקורב למכבי נתניה, שהשפיע בצורה לא הוגנת על השחקן וטען שעדיף לאפריקאי לשחק בנתניה: "התברר לנו, לתדהמתנו, שגורם שהתערב במהלך התקופה לטובתה של נתניה, הסביר לשחקן שבית"ר הוא מועדון ששונא שחקנים שחורים, כשהם נותנים לו כדוגמא את עלי מוחמד שהתקבל בסערה". 

בבית"ר אומרים כי הם בוחנים את המשך צעדיהם: "מותר להתחרות על שחקנים אבל לא כל הכלים כשרים. אנו רואים במקרה הזה קו אדום ושוקלים את צעדינו. מאחלים לשחקן ולנתניה בהצלחה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ