ערן זהבי עוכב לחקירה בחשד שהפריע והעליב שוטרים, ושוחרר: "אהבת חינם ופחות צרות עין תועיל לכולם"

השוטרים הגיעו לביתו של כוכב הנבחרת בסביון בשל תלונה על רעש חריג, ולדבריהם זהבי הפריע להם בניסיונם להפסיק את הרעש. לפי החשד, אף סירב להזדהות בפניהם. הוא נאזק ונלקח לתחנת המשטרה, ובהמשך הערב שוחרר לביתו: "תודה על הדאגה"

בר פלג
ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן זהבי. שוחרר לביתו
בר פלג
ספורט הארץ

כוכב נבחרת ישראל, ערן זהבי, שעוכב מוקדם יותר היום (שישי) על ידי המשטרה ונלקח לתחנת המשטרה, שוחרר כעבור מספר שעות לביתו. ביציאה מהתחנה אמר: "אהבת חינם ופחות צרות עין יועילו לכל עם ישראל, שבת שלום".

הסיפור התחיל בשעות הצהריים כאשר זהבי עוכב לחקירה לאחר ששוטרים הגיעו לביתו בסביון בשל תלונה על רעש חריג. השחקן, שערך מסיבה בבית, הפריע לדברי השוטרים בניסיונם להפסיק את הרעש, ולפי החשד סירב להזדהות בפניהם. לטענתם, זהבי אף קילל אותם והפנה לעברם איומים. לאחר מכן, אזקו השוטרים את השחקן, והוא נלקח בניידת לתחנת המשטרה.

ברגע שעיכבו אותו השוטרים, נראה זהבי משיב להם בסרטון: "על רעש בין 14:00 ל-16:00, ארבעה שוטרים. כל הכבוד, מדינה... נגמרו האנסים, הרוצחים". לאחר מכן אמר זהבי לאחד השוטרים שניסה לדבר איתו: "אל תיגע בי", ובעודו נלקח לניידת, אמר לחברו: "צלם את זה, צלם", ולשוטר: "שים עליי אזיקים".

עו"ד עדי כרמלי, שמייצג את זהבי, אמר מוקדם יותר: "מדובר באירוע הקמת רעש, שטופל על ידי המשטרה בחוסר רגישות. מרשי ישוחרר בזמן הקרוב מהמשטרה". כרמלי הוסיף: "ישנה התנהגות לקויה של השוטרים באירוע".

במשטרה אמרו כי זהבי טרק את בדלת בפני השוטרים, סירב להציג תעודת זהות, קרא לשוטרים "סמרטוטים", והמשיך להעליבם כשאמר לאחד מהם "סע, סע, יא מטומטם".

האירוע זכה להתייחסות בתקשורת העולמית, וזכה לכותרת בספרד ובטורקיה, בין היתר. ב"אס" הספרדי נכתב "הכוכב הישראלי נעצר בביתו לאחר שערך מסיבה", תיארו את האירוע, וציטטו אתרי חדשות מישראל בעניין.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ