"כל יום דופק לנו שוטר בדלת, בושה": שי זהבי תקפה את המשטרה ואת שכניה

אשתו של חלוץ נבחרת ישראל הסבירה את השתלשלות האירועים שבהסתיימה בעיכוב לחקירה של ערן זהבי. "אולי השכנה פשוט לא אוהבת מוזיקה מזרחית?", שאלה זהבי בפוסט שפרסמה באינסטגרם

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן זהבי. שוחרר לביתו
ספורט הארץ

מעצרו של ערן זהבי עורר סערה בכדורגל הישראלי ומחוצה לו. היום (שבת) הגיבה שי זהבי, אשתו של חלוץ נבחרת ישראל, בחשבון האינסטגרם שלה ותקפה את התנהלות המשטרה ושכניה בסביון. זהבי עוכב אתמול לחקירה אחרי ששוטרים הגיעו לביתו בשל תלונה על רעש חריג, לטענתם השחקן סירב להזדהות בפניהם והפריע להם. זהבי שוחרר כעבור מספר שעות. 

"בואו נשים את הדברים על השולחן", פתחה זהבי, "מסיבה ענקית לא היתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא היתה פה, זמר ממש לא היה פה. מה שהיה פה זה משפחה ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני".

זהבי סיפרה שהמשטרה מבקרת בביתה באופן קבוע בשל תלונות כוזבות, לטענתה, על רעש: "זה יפה שכל אחד ממציא וזורק דברים אבל המציאות היא שונה. המציאות היא שאני גרה בבית בסביון כבר חודשיים עוד לפני שערן חזר לארץ, בבית הזה לפנינו היו שני גברים שעשו מסיבות בתשלום ולשכנים כנראה יש טראומה ובצדק. מאז שנכנסתי לבית אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, לרוב הרעש החריג זה הילדים שלי שמשחקים בבריכה ובחצר. בתגובה לכך אני מתנצלת בפני השוטר ואומרת לו שאנסה שיהיו קצת יותר בשקט אבל בואו זה ילדים. לרוב מזמינה את השוטרים לשתות משהו או לקחת לדרך עוגה, זאת עבודתם ואני מבינה גם אותם, יש תלונה והם חייבים להגיע".

בהמשך הסבירה זהבי שבביתה נהוג לשמוע מוזיקה אבל טענה שלא מדובר במפגע של רעש ושהמשטרה הגיעה לביתה במטרה לעצור את ערן זהבי. "אנחנו אנשים שאוהבים מוזיקה בבית אם זה בבוקר או בכל שעה אחרת זוהי דרך חיינו - לשמוח ולאהוב, וכן המוזיקה היא בגבול הטעם הטוב!! ובעוצמה סבירה לחלוטין! אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית?", כתבה זהבי, "אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול - חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן, בעצם סליחה, הוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי... בושה לנו ובושה למשטרה. אירוע לא נעים ולא מכבד את אף אחד מהצדדים".

זהבי האשימה את שכנותיה שלכאורה הפעילו את ראש המועצה ודאגו שהמשטרה תעצור את בן זוגה. "למה השוטר הגיע נחוש אתם אומרים? השכנות כמובן התקשרו להתלונן ... כרגיל... זה היה לנו ברור שזה יקרה, והמשטרה לא הגיעה, כנראה הם כבר יודעים שככל הנראה הרעש אינו חריג", הסבירה זהבי, "אבל השכנות לא ויתרו וכיאה למי שמחוברות לראש המועצה הן הרימו לו טלפון והוא מיד חייג למשטרה שיבואו לעצור את ערן זהבי, אגב הוא גם ליווה אותם באוטו הפרטי שלו אלינו הביתה בשביל לראות את ההצגה הכי טובה בעיר ולתת לעצמו טפיחה על השכם, הוא גם זרק כמה משפטים כמו יאללה שיקחו אותו מפה וזהו. הבן אדם מעולם לא פגש אותנו, לא מכיר אותנו אבל כבר רוצה שנלך מפה. הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ