ספורט הארץ

אחרי שארגון האוהדים הקיצוני לה-פמיליה תקף את המגעים בין משה חוגג לנציגים מאבו דאבי על השקעה בבית"ר ירושלים, הבעלים משיב בפוסט חד משמעי בפייסבוק שלו, בו הוא מבהיר כי לא יפסיק את השיחות.

"אני ערבי יהודי, אבא שלי נולד בטוניס והצד של אמא ממרוקו, סבתא שלי ז"ל דיברה ערבית, יש ערבים נוצרים ויש ערבים מוסלמים", כתב בפייסבוק, כמה שעות אחרי פרסום ההודעה של לה-פמיליה, "גזענות היא תוצאה של בורות/מוח רפוי, בעזרת השם נתפלל להחלמתם של הלוקים במחלה הקשה ונמשיך אנו בדרך השלום, בדרך של ואהבת לרעך כמוך, בדרך של בנייה ויצירה. פוטנציאל מרגש מאוד. אמיתי מרגש". חוגג עצמו צפוי לטוס לאבו דאבי להמשך השיחות עם המשקיעים.

מוקדם יותר היום אישרה בית"ר ירושלים את דבר קיום המגעים. "מדובר בהזדמנות להפוך את בית"ר ירושלים למועדון דומיננטי בעל עוצמה בארץ ובעולם, אשר יהווה בנוסף לכדורגל סמל מוחשי לרוחות השלום החדשות המנשבות במזרח התיכון אשר משתלבות עם האימרה 'ואהבת לרעך כמוך', המלווה את המועדון בשנתיים האחרונות", נכתב היום (שלישי) באתר הרשמי של המועדון.

הפרטים אודות התעניינות קבוצת היזמים פורסמה ב"כאן 11" בשבוע שעבר. אחד מאנשי העסקים מאבו דאבי אמר שם כי אינו חושש מהשקעה במועדון בו לא שיחק שחקן ערבי: "הפנאטיות מושרשת בבורות ובפחד מהאחר. אם תהיה רוח סובלנות, נוכל ליצור אווירה של ידידות טהורה בינינו לבין אחרים. ספורט הוא שפה עולמית שניחנת בסובלנות ושלום בין המדינות והעמים". המשקיעים אינם חוששים מתגובת חלק מאוהדי בית"ר, שיבינו בקרוב ש"האנשים מהאמירויות רוצים שלום ודו קיום".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ