המשבר יידחה, הכדורגל לא: ליגת הנשים תחזור לפעילות עוד השנה

המשא ומתן בין משרד הספורט, ההתאחדות לכדורגל וארגון השחקנים והשחקניות הסתיים בהצלחה, והליגה תיפתח לפני 2021

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שחקניות נבחרת ישראל בכדורגל
ספורט הארץ

ההחלטה על דחיית ליגת הנשים בכדורגל ל-2021 עוררה זעם בקרב ארגון השחקנים והשחקניות, שניהלו בשבועות האחרונים משא ומתן עם הגורמים המעורבים במטרה לפתור את המשבר. בסופו של דבר הגיעו שר התרבות והספורט חילי טרופר, יו"ר ההתאחדות אורן חסון וקפטנית נבחרת הנשים של ישראל, קארין סנדל, להבנות - שיאפשרו את פתיחת הליגה עוד השנה.

"אני שמח שנמצא פתרון שיאפשר את פתיחת ליגת הנשים כבר בשנת 2020", אמר שר הספורט, "חיזוק הספורט הנשי בכלל והכדורגל הנשי בפרט הוא יעד מרכזי בתפיסת עולמנו, ונמשיך לפעול לשם כך בשנה הקרובה". יו"ר ההתאחדות הוסיף: "מעורבות משרד הספורט ומחויבותו לנושא, תסייע להתאחדות להמשיך בקידום הענף, בביסוס הרפורמה שכבר אושרה בהנהלה ובהעמדת תנאים טובים יותר לרשות כדורגל הנשים. ההתאחדות רואה בכדורגל הנשים פוטנציאל מבטיח ורעיון חברתי הכרחי".

קארין סנדל, שמשמשת גם כיו"ר ארגון השחקנים והשחקניות, בירכה על ההחלטה: "אני רוצה להודות לאורן חסון על ההקשבה, שיתוף הפעולה והנכונות לקחת אחריות מצד ההתאחדות למען קידום כדורגל הנשים, וכמובן גם למשרד הספורט על האכפתיות האמיתית והתמיכה בנו לאורך הדרך. זו הפעם הראשונה שיש לנו שותפים אמיתיים לקידום ספורט הנשים בישראל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ