"המצב בישראל קשה? בולשיט מוחלט": משה חוגג תקף את התנהלות הממשלה

בעלי בית"ר ירושלים העביר ביקורת חריפה על קבלת ההחלטות בישראל על רקע המאבק לפתיחה מחודשת של הליגות. "לא מצליח להבין מה עובר בראשם של מקבלי ההחלטות בממשלה שאינם נשמעים לדרג המקצועי", כתב חוגג

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים
ספורט הארץ

בכדורגל הישראלי נאבקים מול משרד הבריאות כדי שיאפשר להחזיר את הקבוצות לפעילות. משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, העביר היום (חמישי) ביקורת חריפה על מקבלי ההחלטות בממשלה בחשבון הפייסבוק שלו. 

חוגג כתב כי "מנגנון קבלת ההחלטות מביש והזוי", ותקף את התנהלות הממשלה. "לא מצליח להבין מה עובר בראשם של מקבלי ההחלטות בממשלה שאינם נשמעים לדרג המקצועי ומחמירים בניגוד להמלצות. הקלות בניגוד להמלצה מקצועית אני עוד יכול להבין כי מערכת השיקולים נרחבת, אבל להחמיר מעבר למה שהדרג המקצועי אומר ולפגוע בחיים של כל הציבור מעבר לפגיעה המחויבת והקשה ממילא?".

הבעלים של בית"ר התלונן על סגירת הליגות הכדורגל והכדורסל "בשונה מכל מדינה אחרת "ביקום ומחוצה לו" וטען שהמצב בישראל אינו קשה כפי שנראה. "ואל תספרו לי שהמצב בישראל קשה יותר מכל מדינה אחרת בעולם כי זה בולשיט מוחלט", הוא כתב, "פשוט בניגוד לכל העולם עושים פה יותר בדיקות מבכל מקום אחר זה הכל. בבדיקה החשובה מכולם יש פחות מתים השנה מבשנה שעברה. כל השאר זה מניפולציות. גמזו חייב להתפטר ולו למען זעזוע המערכת שבה דעתו של יולי אדלשטיין חשובה יותר משל פרופסורים ואנשי מקצוע מוערכים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ