המינהלת לבית"ר ירושלים ואשדוד: ייתכן כי בימים הקרובים תאושר חזרה לאימונים

לאחר הקמת הליגה הבינלאומית הפיקטיבית Disconnect, ביקשה המינהלת מהקבוצות להמתין עם החזרה לאימונים מכיוון שייתכן כי אישור רשמי ממשרד הבריאות יגיע בימים הקרובים

איתמר קציר
איתמר קציר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה חוגג, מיוזמי הליגה. הקבוצות נענו לבקשת המינהלת, בינתיים
איתמר קציר
איתמר קציר

קבוצות הכדורגל שהקימו את הליגה הבינלאומית הפיקטיבית Disconnect לא חזרו להתאמן הבוקר (ראשון) - לבקשת מינהלת הליגות בכדורגל. הקבוצות, בית"ר ירושלים ומ.ס אשדוד, קיוו לרתום במהרה קבוצות נוספות למהלך, ואף ציינו את הפועל תל אביב כחברה בליגה, כדי לאפשר לשחקניהן להתאמן כבר היום. במינהלת הליגה ביקשו מהם להמתין עם המהלך, כי ייתכן שכבר בימים הקרובים יתקבל אישור רשמי להחזיר את קבוצות הליגה לאימונים, ולא ב-14.10 כפי שאושר בתקנות.

במינהלת ציינו כי הם נמצאים בשיחות צמודות עם משרד הבריאות, שכנראה נלחץ מהפעולות היצירתיות של קבוצות הכדורסל והכדורגל. בעוד קבוצות הכדורסל כבר חזרו הבוקר לאימונים, שכן הליגה הבלקנית היא ליגה מסודרת ומוכרת, במינהלת הליגה העדיפו להתמקד בקבלת אישור לקיום אימונים במסגרת ליגת העל, שכן לליגה הבינלאומית שהקימו בית"ר ירושלים ומ.ס אשדוד אין תוקף אמיתי, וברור שנועדה כדי להפעיל לחץ על משרד הבריאות ולקיים אימונים.

נכון לרגע זה, משרד הספורט עוד לא הגיב על אף אחד מהמהלכים - לא החבירה של מינהלת הליגה בכדורסל לליגה הבלקנית, ולא על היוזמה הפרטית של קבוצות הכדורגל. גם משרד הבריאות, שמנע את החרגת הספורט המקצועני המקומי מתנאי הסגר, לא התייחס עוד למהלכים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ