"לנשיא ולראש הממשלה מותר הכל; הוחלט לחסל את הספורט הישראלי"

אייל סגל, בעלי מכבי נתניה, ביקר בחריפות את החלטת הממשלה להשבית את הליגות בישראל כחלק מהגבלות הסגר. "התקבלה החלטה לחסל את הספורט, והעולם מחריש", כתב

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אייל סגל לצד הנשיא ראובן (רובי) ריבלין
ספורט הארץ

אייל סגל, בעלי מכבי נתניה, האשים את ממשלת ישראל ב"חיסול הספורט הישראלי" וביקר בחריפות את עבירות נבחרי הציבור על הגבלות הקורונה שהם השיתו בעצמם.

"באוקטובר 2020, ישראל היא המדינה היחידה בעולם שהשביתה את הספורט. כי בישראל 2020, לא נדרש שכל ישר או תבונה או הבנה או סתם להיות צודק, על מנת לשכנע באמיתות דרכך", כתב סגל בפוסט בפייסבוק, "כי בישראל 2020, אתה צריך להיות האחרון שנכנס אל הראש ואתה צריך להיות מבאי ביתו או לחילופין, מבאי ביתם של מקורביו, או חלק מקבוצת לחץ שמסכנת את המשך שלטונו.

כי בישראל 2020, מותר לראש ולנשיא ולליברמן ולליצמן ולגלנט ולברקת ולאדלשטיין ולמירי רגב ולמיקי לוי ולצחי הנגבי ולגילה גמליאל, כי הם יכולים. כי בישראל 2020, נוח לקפד ראשם של החלשים בחברה, כי הם לא מסכנים איש.

"כי בישראל 2020, או שאתה מתלהם ויוצר כותרות ואביר מסדר הרייטינג, או שאתה לא נחשב. כי בישראל 2020, איש לא חושב מעבר לפינה ולכן איש לא התייחס לתוכנית המגירה במקרה של מגפה ולא היתה תוכנית סדורה ליציאה מהסגר הראשון ואין תוכנית לצאת מהסגר הנוכחי".

בתגובה להחלטת משרד הבריאות להשבית את הליגות בישראל כחלק מהגבלות הסגר שהוטלו, טען סגל כי איש ממקבלי ההחלטות לא מבין את ההשלכות העתידיות ולא הכין תוכנית סדורה לחזרת הענפים. "באוקטובר 2020, מדינת ישראל על מנהיגיה והפקידים הבכירים שמנהלים אותה, התקבלה החלטה במודע או שלא לחסל את הספורט המקצועני והעולם מחריש. גמר חתימה טובה, בתקווה שישאר דיו לחתום לאלו שראויים לחתימה", כתב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ