ארגון השחקנים: הפועל תל אביב הוציאה לחל"ת רטרואקטיבית וקיזזה על כך שכר

במכתב שנשלח הבוקר להפועל תל אביב טוען ארגון השחקנים כי המועדון הודיע ביום שני על הוצאה לחל"ת, אך ציין תאריך מלפני שלושה שבועות. בנוסף, קיזז את שכר השחקנים בהתאם. "מדובר בצעדים שאינם חוקיים", נכתב

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שחקני הפועל תל אביב. מבקשים לקבל את מלוא שכרם
ספורט הארץ

הפועל תל אביב הוציאה ביום שני את עובדי המועדון לחל"ת, אך על פי ארגון השחקנים המועדון עשה זאת באופן רטרואקטיבי ותוך שהוא מקזז בשכר השחקנים.

"לעובדי הקבוצה נודע דרך התקשורת שהם יוצאים לחל"ת. למרות שההודעה בוטלה זמן קצר לאחר מכן", נכתב במכתב ששלחו הבוקר (רביעי) ראש חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון ומנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף להפועל תל אביב. בארגון דרשו לבטל את קיזוז השכר אשר ביצעו במועדון לשכר השחקנים: "קיזוז משכר ספטמבר בוצע שלא כדין: לשיטתכם הם היו שלושה שבועות בחל"ת, רק לא ידעו שהם בחל"ת". 

על פי המכתב, בשלושת השבועות האחרונים ומכיוון שנאסר על אימונים במגרשי הכדורגל, השחקנים התאמנו בזום קבוצתי לפי דרישת המועדון. אך לאחר ההוצאה לחל"ת השבוע, החליטו במועדון כי החל"ת מוחל רטרואקטיבית על כל שלושת השבועות האחרונים בהם נאסר להתאמן. בנוסף קיזז המועדון משכר השבוע האחרון בספטמבר - המוערך בכ-20%-25% משכרו של כל שחקן.

"אנו רואים בחומרה רבה את הפעולה החד צדדית שבוצעה, את היעדר השיח ואת הכוחנות שהפגנתם בפועלכם. מדובר בצעדים שאינם חוקיים והם אסורים על פי דין. אנו דורשים מכם לבטל לאלתר את הקיזוז ולהזין שכר מלא לשחקנים כבר כעת", נכתב שם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ